Archipelag Orchidei w June’s Journey to większa grupa wysp, do której należy Wyspa Orchidei. Teraz po raz pierwszy inne wyspy archipelagu są dostępne właśnie dla Ciebie. Możesz je ozdobić w taki sam sposób, jak dekorowałeś swoją wyspę.

Jak odblokować Archipelag?

Archipelag będzie dostępny po odblokowaniu wszystkich regionów na Wyspie Orchidei.


Jak odblokować więcej wysp?

Więcej wysp zostanie wydanych w miarę kontynuowania historii. Po uwolnieniu nowych wysp będą się one odblokowywać za każdym razem, gdy ostatni region na bieżącej wyspie zostanie odblokowany.

Jak odwiedzić nową wyspę?

Naciśnij nowy przycisk nad przyciskiem Play (Graj), aby wyświetlić mapę Archipelagu. Stąd możesz eksplorować mapę i stuknąć dowolną odblokowaną wyspę, aby ją wybrać. Po wybraniu wyspy dotknij jej ponownie, aby wejść.

Co mogę zrobić na nowych wyspach?

Udekoruj według własnego uznania! Dekoracje na nowych wyspach działają tak samo, jak na Wyspie Orchidei. Kwiaty, które zdobędziesz na dekoracjach na nowych wyspach, pomogą ci odblokować nowe sceny tak jak zawsze.


Jest jednak jeden wyjątek. Na nowych wyspach nie możesz umieszczać budynków, które zarabiają Monety.

Czy mogę odwiedzić nową wyspę znajomego?

Nie. Odwiedzając przyjaciela, możesz zobaczyć tylko jego główną Wyspę. Nie możesz odwiedzić jego innych wysp, a oni nie mogą odwiedzić twoich innych wysp.

Ile wysp jest na archipelagu?

Odblokuj wszystkie regiony na swoich wyspach, aby się dowiedzieć!Gry podobne