Wydarzenie Detektyw Potrzebny w grze June’s Journey to ograniczone czasowo wydarzenia, w których masz szansę zdobyć dodatkowe nagrody, w tym Diamenty, Monety i Kompasy. Wydarzenia mogą mieć różne długości, nagrody i sposoby zdobywania żetonów.

Kiedy mogę wziąć udział w wydarzeniu?

Zdarzenia mogą pojawiać się w dowolnym momencie i mogą mieć różną długość. Kiedy wydarzenie się zbliża, na wyspie pojawi się ikona informująca o rozpoczęciu wydarzenia.


Po rozpoczęciu wydarzenia masz ograniczony czas na zebranie żetonów przed zakończeniem wydarzenia.Jak zdobyć nagrody?

W miarę zdobywania żetonów Twoje postępy będą widoczne na ekranie wydarzenia. Gdy będziesz mieć wystarczająco dużo żetonów, zdobędziesz nagrodę wyświetloną na karcie. Wystarczy odwiedzić ekran wydarzenia, a automatycznie zdobędziesz swoje nagrody!


Niektóre karty nagród pokazują dwa rodzaje nagród. Są to przypadki, w których możesz wybrać nagrodę! Wybieraj ostrożnie: dostaniesz tylko jedną nagrodę i nie będziesz mógł zmienić zdania.

Po zebraniu wszystkich nagród z wydarzenia nadal będziesz mógł przejść do ekranu wydarzenia, aby przejrzeć swoje nagrody, ale nie będziesz już mógł zbierać żetonów.


Po zakończeniu wydarzenia ikona pozostanie na wyspie przez krótki czas, aby dać ci ostatnią szansę na zebranie nagród i pokazanie twoich postępów. Zawsze pamiętaj, aby odebrać swoje nagrody, ponieważ nieodebrane nagrody zostaną utracone.

Jak zdobyć tokeny?

Każde wydarzenie jest inne, co oznacza, że liczba i rodzaj nagród może się różnić, a sposób zbierania żetonów także może się różnić. Każde wydarzenie powie ci, w jaki sposób możesz zdobywać tokeny.

Przykłady trybów gry, w których zdobywane są tokeny:

Sceny – Niektóre wydarzenia będą miały szansę dać nam żetony. Podczas rozgrywania scen czasami widzisz, że tokeny są jako nagroda, a pod koniec rundy wyświetlana jest liczba zarobionych tokenów. Graj dalej, aby zebrać jak najwięcej żetonów!

Help Wanted Cases – Podczas niektórych wydarzeń sprawy w Pomoc Poszukiwana również dają tokeny. Będziesz wiedział, kiedy są aktywne, ponieważ każda sprawa pokaże liczbę żetonów, które nagradza.

Żetony, które zdobędziesz podczas wydarzenia, są z Tobą tylko przez czas trwania wydarzenia. Upewnij się, że nie przegapisz zebrania wszystkich swoich nagród, gdy wydarzenie jest aktywne, inaczej nie będziesz mógł ich odebrać.

Po zebraniu wszystkich nagród będziesz mógł przejść do wyskakującego okienka, aby zobaczyć swoje postępy, ale nie będziesz już mógł ich odebrać.

I to wszystko, co musisz wiedzieć! Mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić z wydarzeniami i zdobywać fantastyczne nagrody!


Gry podobne