Gdy 1 listopada wszyscy spokojnie poszli sobie na cmentarze to Juggernaut podstępnie wkroczył do świata Marvel Heroes i jest już dostępny dla każdego, zarówno za kasę jak i za darmo – co kto lubi. 

Cain Marko, przyrodni brak Charlesa Xaviera (X-Men), odnalazł Karamzynowy Kamień Cyttorak podczas swojej służby jako najemnik w Korei. Nieznana moc kamienia podarowała Cainowi niesamowitą siłę fizyczną jak i ogromną odporność, jak i dodatkowo otrzymał mistyczne pole siłowe, które nie tylko pozwalało mu odbijać wszelkie ataki, ale również sprawiało, że stał on się niemalże nie do zatrzymania (taki ludzki taran, który jak się rozpędzi to nie da się go zatrzymać, ba nic go nie zatrzyma).


Juggernaut

Cain stał się tym samym Juggernautem, jednocześnie pełnił rolę przestępcy jak i bohatera, gdy kilka razy dołączył do X-Menów doktora Xaviera.

[youtube id=”1n2hCweR3UM” width=”673″ height=”356″]


Za 18 dolców możecie mieć go już dzisiaj wraz z dwoma kostiumami i sześcioma przydatnymi kartami. Dla bardziej wytrwałych przygotowano również możliwość zdobycia Juggernauta za darmo, ale musicie uzbierać nieco Eternity Splinters, które wypadają okazjonalnie z zabijanych mobków.


Gry podobne