Studio Wargaming właśnie opublikowało najnowszą aktualizację 9.10 do swojej gry World of Tanks, dzięki której poznajemy dziewięć nowych maszyn rodem z Japonii jak i poznajemy nowe wydarzenie o nazwie Rozwałka.

Japończycy otrzymują całkiem spore posiłki w postaci ciężkich maszyn z tieru drugiego jak i trzeciego. Po dokładny opis czołgów zapraszam na oficjalną stronę gry, ale wśród nowych czołgów pojawią się takie legendy jak Type 91 z poziomu trzeciego.


Type 91

Wydarzenie Rozwałka

Wydarzenie Rozwałka pozwoli nam się bawić w dwóch trybach: Stalowe Łowy i Dominacja. W stalowych łowach wziąć udział mogą zarówno pojedynczy gracze jak i całe plutony, a sama walki będą trwały nie dłużej niż 15 minut. Pojedynki rozegramy na dwóch mapach – Miasto Duchów i W Okowach Lodu. Celem gracza bądź plutonu jest zdobycie w wyznaczonym czasie jak największej ilości punktów zwycięstwa, chyba że wcześniej uda się osiągnąć prób punktowy pozwalających na ogłoszenie zwycięzcy, wtedy nie trzeba czekać 15 minut (do zakończenia bitwy). Podczas tego typu walk można korzystać zarówno z nalotów jak i ostrzałów artyleryjskich.

W trybie Dominacja potyczki wyglądają już zupełnie inaczej i do walki staną dwie drużyny składające się z 10 do 15-stu graczy. Tutaj także mogą brać udział zarówno plutony jak i pojedynczy gracze, a sama rywalizacja nie trwa dłużej niż 15 minut bądź kończy się, gdy jedna z walczących drużyn zbierze 150 punktów zwycięstwa. Punkty zdobywamy zarówno za dostarczanie flag do wyznaczonych stref jak i za masakrowanie czołgów przeciwnej drużyny. Tutaj mamy także więcej map do wyboru: W Okowach Lodu, Miasto Duchów, Kopalnie, Klif, Karelia jak i Himmelsdorf. Warunkiem przystąpienia do tego trybu jest posiadanie choćby jednego czołgu z poziomu 10-tego.Gry podobne