Do gry My Little Farmies zawitała nowa aktualizacja, która wprowadziła tzw. Hanzy, czyli związki kupieckie znane nam z średniowiecznych miast. Od teraz gracze mogą stworzyć własny taki związek, a jego założyciel staje się automatycznie konsulem głównym, który również może mianować swoich zastępców. Pozostali członkowie hanzy otrzymują tytuł kupców.

Celem istnienia Hanzy jest produkcja pożądanych przez króla surowców. Co tydzień król wyznacza zapotrzebowanie na konkretne produkty, a członkowie Hanzy muszą działać wspólnie, aby zadowolić jego wysokość. Dodatkowo po spełnieniu wymagań króla zdobywane są punkty hanzy.


Te najlepsze zbiorowiska kupców w grze My Little Farmies mogą co tydzień liczyć na cenne nagrody. Będą to głównie części majestatycznych statuetek.

Główny Projektant gry Felix Vogel powiedział:

Gracze My Little Farmies uwielbiają zarządzanie i robienie interesów. Jak dotychczas wszystkie wyzwania pokonywali sami, od dziś mogą zaś wspólnie dążyć do osiągnięcia sukcesu. Hanza jest idealnym przykładem doskonale prosperującego związku miast, a przy tym doskonale pasuje do średniowiecznej atmosfery My Little Farmies.


Gry podobne