Failbetter Games ogłosiło wydanie gry MMO Cabinet Noir, produkcji od twórców wielokrotnie negradzanego Fallen London. Fabuła została osadzona pośród uliczek i salonów 17-wiecznego Paryża. Cabinet Noir stawia nas w roli tajnego agenta w służbie kardynała Richelieu. Historia nakreślona tutaj przedstawia nieco inną historię niż znana nam z opowieści o muszkieterach. W tym mieście okrzyk „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” może Ci przynieść tylko śmierć.

Mroczna opowieść z Cabinet Noir zaciera granice między narracją, a interaktywnością zmuszając gracza do podejmowania trudnych, niekiedy dalekosiężnych decyzji podczas swojej wędrówki w grze.


cabinet noir

A teraz najlepsza część, gra MMO Cabinet Noir powstaje na platformie StoryNexus, która oficjalnie jest w trakcie testów beta, pozwoli nam na zbudowanie własnej gry w stylu Cabinet Noir bez znajomości programowania gier. Cabinet Noir jest zupełnie darmową grą i możemy grać w nią poprzez przeglądarkę. A wszystko co nam potrzebne, aby dołączyć do gry to adres e-mail.  


Gry podobne