Od 29 października do 6 listopada w grze MMO Might and Magic Heroes Online będziemy mieli unikalną szansę wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, w którym spotkamy Karmazynowych Kupców. Owi handlarze poszukują po wszystkich krainach rzadkiego metalu, który ma niesamowite właściwości, chodzi o metal Mercury. W zamian za ten cenny surowiec nasi gości oddadzą nam trzy rodzaje jednostek i gustowne ubranie dla bohaterów. Wydaje się, że to nic, ale weźcie pod uwagę, że te rzeczy nie występują normalnie w grze, więc to jedyna okazja i może ostatnia, aby je zdobyć. Spieszcie się i przygotujcie już teraz, karmazynowi kupcy mają napięty grafik i równo z końcem wydarzenia idą dalej.

Gdzie zdobywać metal Mercury?

W grze pojawią się nowe misje, które pozwolą nam w formie nagrody zebrać ów metal. Jednak w trakcie zadań czekają nas liczne walki i wcale one nie będą już takie przyjemne i tylko najsilniejsi sprostają temu wyzwaniu. Metal można także zdobyć z bestii, które nawiedzają krainę Ashan. Dla tych bogatszych graczy pojawi się możliwość zakupu metalu w sklepie gry.

Do kiedy mogę sprzedawać metal?

Wydarzenie Karmazynowi Kupcy kończy się z dniem 6 listopada, ale wydawca postanowił dam nam jeszcze dodatkowe 2 dni na zamianę metalu, więc macie czas do 8.11.2014 roku.

postacie npc

Kto może dołączyć do wydarzenia?

Do wydarzenia może dołączyć każdy bohater mający co najmniej szósty poziom z dniem jego rozpoczęcia albo gdy go uzyska w trakcie trwania eventu.

WARTO ZOBACZYĆ  Combat Arms wprowadza wypożyczanie broni na jeden dzień i darmową rotacje

Jakie jednostki mają dla Nas Karmazynowi Kupcy?

W zamian za metal Mercury otrzymacie od kupców Gobliny, Ptaki Gromu i Siepaczy. Pamiętajcie jednak, że aby otrzymać elitarne jednostki musimy mieć bohatera na poziomie co najmniej 12, a czempiony dostaniemy od 22 poziomu.

jednostki od kupców

Gdzie znajdę kupców?

Postacie NPC, które mają dla ciebie nowe zadania jak i samych kupców odnajdziesz w pobliżu swojego miasta, więc rozglądaj się dokładnie.

karmazynowy kupiec