Wraz z możliwości prowadzenia wojen Guild vs. Guild studio InnoGames wprowadza długo wyczekiwane zmiany do gry Forge of Empires. Od teraz w grze gildie mogą wziąć udział w wielkich bitwach, które zadecydują o tym, która z nich będzie kontrolowała cały kontynent. Biorące udział w takich wojnach gildie muszą przejąć i utrzymać w swoje władzy określone sektory, a za każdy nowo podbite tereny uczestnicy zdobywają pokaźne nagrody jak boosty przyśpieszające rekrutacje wojsk.

Dodatkowo studio InnoGames prezentuje swoim fanom specjalny materiał wideo, który wyjaśni podstawowe zasady rządzące takimi wojnami.


[youtube id=”L1Jvl8EWrn8″ width=”633″ height=”356″]

W wojnach gildii, w grze strategiczne Forge of Empires chodzi o poszerzanie swoich terenów poprzez ich podbój od postaci NPC jak i od innych gildii. Jednak oprócz potężnych armii do przejęcia kontroli nad kolejnymi ziemiami potrzebne będą również spore ilości surowców. Co więcej, różne sektory na kontynencie mają inne wymagania co do samej ery w jakiej obecnie przebywają gracze danej gildii.

Forge of Empires Wojny Gildii


Kontrolowane tereny co pewien czas nagradzają Nas także punktami doświadczenia. Więc weźcie wszystko pod uwagę zanim ruszycie do rywalizacji.


Gry podobne