Czy chcieliście zawsze zbudować jakiś sławny budynek, choćby taką Katedrę Notre-Dame? Ale przecież, gdzie widzicie problem? Wszystko jest bardzo proste bo już dziś odsłania się przed nami nowa era w przeglądarkowej grze Forge of Empires. Od bardzo dawna wyczekiwaliśmy zapowiadanej Ery Kolonialnej, aż do dziś, kiedy wszystko staje się faktem.

Dlatego wszyscy co przejdą do nowej ery mogą oczekiwać zupełnie świeżych wyzwań, nowego, nieodkrytego obszaru na mapie świata, ale pamiętajcie – nowa era to również nowe zagrożenia. Rozglądajcie się czy podczas morskich wypraw nie płyną za Wami piraci, bo teraz, gdy będziemy przewozić nowe, egzotyczne towary zawsze znajdzie się ktoś, kto zechce przejąć je za darmo. Już od teraz w grze Forge of Empires możecie posiadać kawę, papier czy też handlować sama porcelaną prosto od chińskich żeglarzy.


Dla tych co wolą bardziej od handlu wojaczkę przygotowano kilka niespotykanych dotąd jednostek i nowa umiejętność kamuflaż. Jednak to nie wszystko, bo InnoGames (Kartuga, Grepolis) dodaje nam do tego wszystkiego dodatkowe rozszerzenie – Jesień Średniowiecza – także logujcie się na swoje konta i zbierajcie wspaniałe nagrody.


Gry podobne