Flashout 2 to sequel do niegdyś bardzo popularnej gry sci-fi Flashout 3D stworzonej przez Jujubee. W porównaniu do poprzednika dwójka oferuje nam wysokiej jakości grafikę jak i więcej wyzwań w trybie kariery. Pojawia się także możliwość rozgrywki multiplayer jak i zestaw groźnych i śmiertelnie niebezpiecznych broni. Oczywiście wspaniała muzyka elektroniczna i różne możliwości kontroli wiele osób także może zaciekawić. Gra obecnie została wydana na iOS, Androida i MAC’a. Niestety aby ją przetestować musicie zapłacić około 4zł, to nie dużo, ale eliminuje to całkowicie najmłodszą część graczy.

Flashout 2


Jeśli lubicie tradycyjne wyścigi to nie znajdziecie ich w Flashout 2, dodano tutaj wszędzie możliwość walki, a każdą broń możecie kupić w sklepie gry i wyposażyć w nią swój pojazd. Następnie stajecie do zmagań z innymi graczami, w trakcie których możecie każdego oponenta zaatakować. Każde autko ma określoną ilość punktów życia i kiedy jego poziom spadnie do zera to kończymy zabawę. Więc nie wolno tutaj skupiać się jedynie na prędkości, ale także musimy skutecznie atakować jak i unikać kolejnych ataków.

Prócz klasycznego trybu gry mamy tutaj tryb Kariery jak i Destrukcji, Eliminacji i Versus (rywalizacja z innymi graczami). Jeśli chodzi o opcje kontroli to mamy pięć różnych możliwości, więc warto wypróbować każdą z nich, aby dopasować wszystko do swoich możliwości.

Grę pobierzecie tutaj.Gry podobne