Floreny – jak je zdobyć?

Grając w Farmerama na pewno zastanawialiście się jak zdobyć więcej waluty premium, która została nazwana Florenami. Oczywiście możemy ją kupić za prawdziwe pieniądze, ale jest także kilka rzeczy, czy czynności, które możemy wykonać, aby Floreny wpłynęły na Nasze konta zupełnie za darmo. Dla niektórych ten poradnik nie będzie niczym odkrywczym, ale nowi gracze znajdą tutaj na pewno coś interesującego dla siebie.

Przy tradycyjnym zakupie mamy kilka metod płatności, zarówno poprzez SMS jak i za pomocą telefonu, ale również można wybrać inne metody płatności, głównie przelewami, albo za pośrednictwem PayPal – o ile ktoś posiada jeszcze tam konto.

Najszybszą metodą jest PayPal, albo SMS, gdyż wtedy mamy pewność, że Floreny zostaną niemalże natychmiast dodane do Naszego konta.

 

Floreny za darmo

Pierwszą metodą będzie skorzystanie z opcji Cash For Action, czyli za pewne akcje wykonane dla partnerów zdobywamy po kilka do kilkunastu darmowych florenów. Metodę wybieramy jak na zdjęciu poniżej:

Cash For Action

Kolejne darmowe floreny otrzymamy zdobywając nowe poziomy w Farmeramie, za każde przejście na wyższy level dostajemy po jednym florenie.

Dalej, jeśli mamy dostęp już do Drzewa Mądrości to do odblokowania na Nim jest specjalna runa „Floreny w darze”, która doda do konta 25 florenów (koszt runy to 25 gwiazdek).

Kilka sztuk za darmo zdobędziemy także z kodów bonusowych jakie znajdziecie co jakiś czas na Desercik.pl, jak i z akcji eventowych w samej grze. 

Dodatkowo jeśli jesteście posiadaczami Drzewka Florenowego to i ono przyniesie Wam każdego dnia po jednym florenie – co daje 365 florenów rocznie – zupełnie za free. 

Jednak najczęściej w Farmeramie zdobędziemy darmowe floreny za wykonywanie zadań przekazywanych Nam w spółdzielni.

Dodatkowo od niedawna w grze mamy możliwość posiadania Kina, tam również poprzez wymianę kinopunktów zdobędziemy pewną ilość waluty premium.