Jest wiele ścieżek, dzięki którym możemy z powodzeniem ukończyć każdą rundę w Farm Heroes Saga. Zarówno Was jak i moich znajomych zachęcam do odszukania własnego stylu gry, tak aby było wygodnie i aby gra dawała Wam zawsze pełnię przyjemności, ale wiem, że czasami nie ma pomysłu na jedną ze 100 rund, ale dziś zaprezentuje Wam 6 sposobów, strategii, które pomogą w trudnych chwilach.

farm_heroes_saga_poradnik_1

Wchodząc na danym poziom niemalże od razu widzimy kilka dopasowań, ale które z nich wybrać, od czego zacząć? Postępujcie według poniższych wskazówek, a nie będzie z tym problemów.

  1. Sprawdź czy nie ma na początku dopasować 4, albo 5-ciu elementów, aby stworzyć combo. Jeśli coś jest, wykorzystajcie to.
  2. Sprawdź czy wykonując jedno dopasowanie wywołamy kolejne, jeśli tak, wykorzystajcie to.
  3. Czy są jakieś owoce, które mają cyfrę na sobie? Jeśli tak i da się ją dopasować to zróbcie to.
  4. Sprawdź jakich owoców potrzebujesz więcej, jeśli mamy dopasować 10 jabłek i 3 truskawki to zacznijcie od jabłek.
  5. Sprawdź czy dopasowując coś na dole planszy przybliżymy inne owoce do siebie w celu kolejnych dopasowań.
  6. Sprawdź czy dopasowywane owoce w ogóle trzeba zbierać! Jeśli nie, ale leżą koło tych do zebrania, a nie mamy innych opcji to zbierzcie je.

farm_heroes_saga_poradnik_2

Wskazówka: Jeśli przez dłuższą chwilę nie wypatrzymy dobrego ruchu, albo jakiegokolwiek to system sam po chwili wskaże nam jeden z możliwych, więc lepiej sprawdźcie czy w ogóle to się opłaca.