Nie wiem czy jeszcze pamiętacie, ale gdzieś w zgliszczach aktualności na naszym serwisie, w 2013 roku – pojawiła się wzmianka o grze ELOA Online. Jednak z takich, a nie innych powodów postanowiono zawiesić projekt i sprawa związana z jej wydaniem w Europie ucichła.

Ucichła do teraz, gdyż jak się okazuje, ów hack’n’slash powrócił z ulepszoną grafiką i ze zmienionym tytułem… Jednak czy to wystarczy, aby zdobyła popularność na tyle dużą, aby mogła rywalizować z najlepszymi grami MMO?


Powróćmy w tym momencie do zmienionej nazwy. Jeśli chcecie zagrać w ELOA po angielsku to musicie szukać tytułu Inspirit Online, który ukaże się już 26 czerwca bieżącego roku, w sam raz na początek wakacji.

Oczywiście wskazana powyżej data to początki zamkniętych testów, ale klucze do nich są już ogólnodostępne, więc nie będziecie mieli problemów z dołączeniem do zabawy.

Inspirit Online ma być darmową grą MMO, którą wyda nam studio GRE (kim są nie wiem). Czeka nas tutaj otwarty świat, masa różnorakich klas, broni i zaklęć.


No zobaczymy jak będzie to wyglądało już w akcji.


Gry podobne