Osoby, które grają w Warframe na PS4 czy Xbox One mogą już teraz aktualizować grę o nowy dodatek „Echa Świadomych“, który znacznie wzbogaci całe uniwersum gry. Większe możliwości personalizacji, a także odświeżony system parkuru pozwoli Wam jeszcze więcej dynamiki wyciągnąć z całej rozgrywki. Dodatkowo czekają do odkrycia nowe, nigdy dotąd nieodwiedzane i zatopione światy, a kilka ciekawych zadań również nie pozwolą nam się nudzić i co najważniejsze, to właśnie dzięki nowym misjom odblokujemy Warframe’a Equinox plus kilka innych, równie ciekawych dodatków.

Equinox


Equinox zyskał sprawności zarówno na polu obronnym jak i ofensywnym, dzięki swoim umiejętnościom sprawdzi się w rękach nawet niedoświadczonego gracza. Zmieniony parkur pozwala nam wyzwolić także kilka dotąd nieznanych ruchów, głównie tyczy się to skoków i możliwości biegania po ścianach.

Tryn Archwing pozwoli nam zejść głęboki pod wodę, do głębin samego Uranu, więc warto na to zwrócić uwagę, ale nie wolno zapominać podczas eksploracji podwodnego świata, że nasi przeciwnicy nigdy nie spią i czyhają na nas rywale z frakcji Grineer, ale najgorsze jest to, że powrócił sam Tyl Regor i to silniejszy niż wcześniej.

Zbroja Kubrow


Nie zabraknie także nowych broni (Ack i Brunt) jak i wyposażenia korpusu (Zbroja Kubrow).

Sami widzicie, dzieje się i to wraz z początkiem roku szkolnego. Czy znajdziecie czas, aby powrócić do Warframe?


Gry podobne