Studio Wyrmbyte ogłosiło start otwartej fazy testowej swojej najnowszej gry społecznościowej na Facebooku Dragons and Titans. Dobra wiadomość jest taka, że po zakończeniu OBT nie będzie wipe. Teraz wszyscy bez problemów mogą poznać ziemie Eternal Land, toczyć epickie walki – nawet podniebne w wielkiej wojnie smoków.


Na starcie, o ile zdecydujecie się zagrać, upewnijcie się czy ukończyliście zaawansowany trening. Dlaczego? Otrzymacie za jego ukończenie dodatkowe 4.000 kryształów, a to wystarczy, aby zakupić swojego własnego smoka. Możemy także w specjalnych eventach wygrać Dragons Bucks (waluta premium).

Gra Dragons and Titans (recenzja gry) to darmowa produkcja z gatunku MOBA, którą obecnie wydaje dla nas Zynga na portalu Facebook. Celem gry jest wyzwolenie tytana z niewoli. Wybierzemy własnego smoka, stworzymy legendarne bronie i ruszymy do walki. Przygodę zaczynamy od obrony fortecy, której musimy bronić za wszelką cenę, w środku znajduje się wielka Klatka Tytanów, więc inni gracze zechcą także uwolnić swojego tytana – uważajcie. Gry podobne