Darmowy MMORPG Dragomon Hunter właśnie otrzymał nową aktualizację, która w znaczący sposób powiększa ilość nowych funkcji i dodatków jakie gracze mogą znaleźć podczas codziennej gry. Głównie skupiono się na dodaniu nowych opcji PvP jak i pojawiło się kilka, nieznanych dotąd dungeonów.

Dla tych co nie mieli styczności z grą powiem tylko, że możecie ją pobrać całkowicie za darmo. Dragomon Hunter to MMORPG, którego akcja toczy się w krainie Wyveria, gdzie możemy chwytać, a później szkolić tytułowe Dragomony, aby następnie zabrać je ze sobą do walki w dungeonach PvE, albo ruszyć z nimi na arenę do walki przeciwko innym graczom.


W grze można toczyć walki na dość szeroką skalę, ponad 600 graczy na polu bitwy jednocześnie? To nie może zakończyć się dobrze dla wielu stworków. Gracz może dołączyć do jednej z dwóch frakcji, które toczą między sobą odwieczną wojnę. Walki są prostą drogą do zdobycia wspaniałych nagród, pośród których możemy zdobywać fantastyczne wierzchowce jak i wiele innych, ciekawych rzeczy przydatnych przy szkoleniu jak i niezbędnych w trakcie każdej walki.

Wróćmy jednak do zmian jakie zaszły ostatnio w grze. Dostępny jest nowy loch, do którego mogą wkroczyć graczy z poziomem 48-mym bądź wyższym. W środku stoczymy walkę z Abysmal Crab i Armordillo. Oczyszczając loch możemy liczyć na pokaźne nagrody, ale łatwo z pewnością nie będzie. Pamiętajcie, że możecie do niego wejść jedynie 3 razy w ciągu dnia, więc prób jest niewiele, ale wykorzystać trzeba każdą z nich.

Nie czekajcie, sprawdźcie już dziś sami czy podołacie wyzwaniu w nowych lochach Dragomon Hunter.Gry podobne