Darmowe gry

Obecnie wiele gier MMO przechodzi na typowy model free to play, czyli jednym słowem dostajemy darmowe gry multiplayer, gdzie nie trzeba opłacać abonamentu czy wnosić jakichkolwiek innych opłat. Jednak prawda jest jak kij i zawsze ma dwa końca , dlatego mimo nazwy, gry darmowe nie są do końca takie wolne od opłat. Wiele produkcji czy to na przeglądarkę, czy MMORPG oferuje nam większość rozgrywki za darmo, ale jeśli chcemy osiągnąć coś szybciej, mieć lepszy sprzęt niż inni, albo dostać dodatkowe bonusy to trzeba zapłacić. Dobrze czytać, darmowe gry każą nam płacić za udogodnienia. Powszechnie nazwano takie działania wykupem funkcji premium, ale każdy wie doskonale, że chodzi o mikropłatności, z których wydawcy gier się utrzymują. Także nie miejcie im za złe, że starają się zarabiać na czynnościach takich jak zmiana nicka, czy dodatki do wyglądu naszej postaci, ale bez takiego źródła finansowania nie moglibyśmy zapewne zagrać a naszą ulubioną grę.

Jedne z najpopularniejszych darmowych gier to są produkcje wojenne, gdzie zarówno wcielamy się w rolę rycerza czy też kierowcę własnego czołgu rodem z drugiej wojny światowej. Jednak i takie gry da się podzielić, na takie, w których najważniejsza jest taktyka i nasze strategiczne myślenie, jednym słowem mowa tutaj o darmowych strategicznych grach w wojnie.

Jednak nie ma co się przejmować taką sytuacją jaka dziś panuje na rynku gier MMO, czy też gier przeglądarkowych, ważna jest dobra zabawa, a opłacanie przedmiotów dostępnych za mikropłatności nigdy nie było przymusem i tak czy inaczej można liczyć na darmową zabawę. Na naszym portalu znajdziesz zarówno darmowe gry dla dzieci, dla dziewczyn czy nawet dla osóbs starszych. Podsumowując odnajdziesz tutaj produkcje dla osób w każdym wieku.