Studio Nexon zapowiedziało datę Open Bety do swojej najnowszej gry Counter-Strike Nexon: Zombies, która rozpocznie się 23 września 2014 roku. Counter-Strike Nexon: Zombies zaoferuje nam kilka ciekawych trybów rozgrywki, parę map i broni jak i szeroki wachlarz opcji dostępnych dla naszych postaci, a nawet możliwość niszczenia całych hord zombie. Gdy tylko wystartuje open beta to niektóre z wymienionych aspektów będą dostępne od razu dla graczy włącznie z PvP i PvE.

Gracze mogą posiąść i używać śmiertelnie niebezpiecznych umiejętności w trybie Zombie Hero, dowodzić drużyną ocalałych i bronić jak i budować bazę, które „może” wytrzyma napór atakujących fal nieumarlaków w trybie Shelter Mode. W kolejnych scenariuszach zmierzymy się z wielkimi bossami jak i setkami innych przeciwników.

Counter-Strike Nexon: Zombies

Nawet pomijając już samych zombiaków to znajdziemy 20 innych trybów do poznania jak choćby Beast Mode, Bazooka Mode i Football Mode (tryb piłkarski). Weterani grający w CS’a będą zachwyceni widząc jakie możliwości daje nam Bomb Defusal czy Hostage Rescue.

Rownież wiele ulubionych i jakże klasycznych map zostało dołączonych do gry jak choćby de_dust, ale pojawią się i nowe – Big Tree, Camouflage Rex i Greesia, jak i 60 innych, których nie będę w tym momencie wymieniał. Arsenał broni jest znacznie większy nić w Counter-Strike’u tradycyjnym, dostaniemy wszystko począwszy do karabinów snajperskich po wielkie wyrzutnie rakiet.

Będziemy mogli zagrać zarówno postacią męską i żeńską, użyć nieco nowoczesnej broni jak Dragon Claws, pistolety energetyczne i karabiny maszynowe rodem z filmów sci-fi.