Z okazji świąt studio Bigpoint uruchomiło w swojej grze przeglądarkowej, rolniczej Farmeramie, specjalny event, który potrwa aż do 25 grudnia. Do wydarzenia może przystąpić każdy gracza, który zdobył co najmniej 2-gi poziom. Każdy spełniający ten niewygórowany warunek otrzyma w prezencie 10 sztuk anyżku, który można sadzić i zbierać na Głównej i Dzikiej Łące jak i na Bahamaramie czy Leśnej Polanie.

Sam anyżek nie jest jedyną nowością, gdyż zbierając swoje uprawy jak i produkty z zagród czy warsztatów możecie trafić na worki do wyciskania kremu. Do świątecznych wypieków również niezbędna będzie świąteczna mąka, którą zdobędziemy w młynie przerabiając 2 sztuki pszenicy, 3 owsa i 5 prosa.

worki do wyciskania kremu

Tradycyjnie, gdy w Farmeramie pojawia się nowy event to nie może zabraknąć stosownych do niego zadań. Szukajcie koło Spółdzielni Mikołaja, który czeka na was z dawką niesamowitych questów.

Plansza eventowa poprosi was o wpłacenie konkretnej ilości surowców. W sumie mamy pięć pokoi i każdy z nich wymaga innego nakładu surowców, a co za tym idzie daje nam w nagrodę zupełnie coś innego. Spójrzcie na tabele poniżej:

Lista zadań od  Mikołaja

Nagrodami w evencie będą Tajemniczy Stajenni, Super Pasza, Imprezowe wejściówki, Mikołaj w stanie spoczynku, Piekarnia ciasteczek, Mały ciasteczkowy potwór czy też Rząd Cudownego Pnącza. Ta ostatnia nagroda pozwoli nam na skrócenie czasu hodowli jaki poświęcamy w oazach miłości o całe 20%.

Rząd Cudownego Pnącza