Firma eFusion MMOG, europejski wydawca gier z serii massively multiplayer online games zapowiada wypuszczenie na rynek dodatków do rozszerzenia  “Asian Dragon” oraz całkiem nowego rozszerzenia “Operation Desert Mountain” do swojej najpopularniejszej obecnie na rynku gry pod nazwą BlackShot Europe.

Wprowadzenie rozszerzenia “Asian Dragon” zbiegło się w czasie z rozpoczęciem według horoskopu chińskiego – roku smoka. Nowe i wcześniejsze dodatki, które będą dostępne dla graczy pozwalają z jeszcze większą satysfakcją rozgrywać pełne emocji pojedynki z innymi graczami z całego świata.


Zdaniem wydawców “Nowe dodatki do gry uzupełniają wydane przez nas niedawno rozszerzenie Azjatycki Smok, po raz kolejny dodając mnóstwo nowych, przydatnych dla graczy gadżetów”. Kolejna aktualizacja oferuje mnóstwo nowych dodatków wprowadzonych pod nazwą “Operation Desert Mountain”. Zawiera ona nową postać z US Marine, mocne bronie oraz akcesoria dostosowane do specjalnych operacji na pustyni. Jest również całkiem nowa mapa “Desert Mountain” w trybie TDM (Team Death Match), która będzie dostępna wraz z najnowszym patchem. Zgodnie z tradycją wraz z każdą aktualizacją firma eFusion MMOG przygotowała szereg ciekawych eventów pozwalających poznać nowości rywalizując i jednocześnie dobrze się bawiąc wraz ze wszystkimi graczami.

[youtube id=”J6881kmJwp4″ width=”673″ height=”356″]


Gry podobne