World of Warplanes wprowadza właśnie aktualizację 1.5 na swoje serwery i tym samym czekają nas długo wyczekiwane bitwy przeciwko botom, należący do segmentu walki PvE. Co będziemy w niej robić? Otóż czy to sami, czy wraz z drużyną możemy zapolować na specjalnych mapach na całą armadę sterowanych komputerowo przeciwników.

Jednak zejdźmy na ziemię, gdzie również doczekaliśmy się licznych zmian i udogodnień. Wszelkiej maści piloci na pewno z niecierpliwością wypatrują nowych celów naziemnych i tadam, macie je już teraz, od tych małych chatek bo wiele kompleksy, a to czy uda wam się je zniszczyć zależy jedynie od amunicji jaką dysponujecie.

kanion

Co więcej, World of Warplanes 1.5 wprowadza także nowe mapy, jedną z nich jest Kanion, gdzie raczej gór nie ujrzymy, a jedynie rozległe równiny. Ale chwila, jak tak się bliżej przyjrzeć to jednak dwie, dość spore góry tutaj widać i jak na nie wejdziemy to bez samolotu mamy wgląd na całą dolinę.

Mapa Park Narodowy została przebudowana i wprowadzona jest już wersja 2.0. Tworzono ją na wzór słynnych parków jak Yosemite czy Yellowstone. Zmiany objęły głównie ukształtowanie terenu, zmieniono pozycje startowe drużyn i dorzucono nowe naziemne cele.

nowe osiągnięcia

Do gry dodano także nowy zestaw osiągnięć, które znajdziemy w trybie bitewnym. To powoduje, że mamy do wykonania dodatkowych pięćdziesiąt zadań, a to oznacza dodatkowe nagrody i medale.

Mało wam, przeczytajcie więcej o aktualizacji tutaj.