Oprócz kolejnej części farmerskich zmagań, studio Upjers zapowiedziało także inne tytuły na Gamescom, jednym z nich jest Battle of Beasts, gdzie wcielamy się w zarządcę armii, ale nie takiej znowu normalnej armii, będzie to zbiór przerażających, ale i niejednokrotnie słodko wyglądających bestii. 

Już na starcie otrzymamy dostęp do dziewięciu różnych obszarów, gdzie będziemy mogli prowadzić nasze zmagania/walki, a cała przygoda zacznie się od Tutorrien – nawiązanie do samouczka (tutorialu)? Później wkroczymy w mroczne i tajemnicze lasy położone na wyspach Belgronu, gdzie żyją przerażające bazyliszki. Jeśli tam przeżyjemy do przyjdzie pora na odwiedzenie Byrkenholm, krainy zamieszkałem przez krasnoludy.


Jak widzicie, Battle of Beasts to kraina fantasy, gdzie trwa niekończąca się walka, gdzie czekają nas liczne wyzwania, misje i ekscytujące przygody.

Na chwilę obecną gra jest dostępna w języku niemieckim i czekamy, aż ruszy faza Closed Beta. Jak tylko otrzymamy nowe informacje to szybko was o tym poinformujemy.Gry podobne