Do gry Age of Magic (sprawdź nasz poradnik do gry) dodano nowych bohaterów: Balthazar z Frakcji Magów Renegatów i Trorin, długo oczekiwany szef frakcji Krasnoludów! Oprócz nowych Bohaterów gra ma teraz także nowe Wydarzenie: Złamany Świat, mechanikę wymiany Odłamków, Umiejętności Przywódcy i inne ulepszenia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć nowych Bohaterów i jak działa nowa mechanika!

Wydarzenie Złamany Świat i Bohater Balthazar

Cofnij się w czasie, aby poznać epicką historię o tym, jak narodziła się nadzieja na przywrócenie Arrata po Kataklizmie i jaką rolę odegrał w tej nadziei Renegat Balthazar!
Baltazar, jeden z najsilniejszych magów w Zakonie Rycerzy Rady, otworzył swoje serce na Ciemność i został jednym z Renegatów. On i jego bracia wezwali Demony do Arrata i nieświadomie spowodowali Kataklizm. Czy Balthazar będzie w stanie jakoś zadośćuczynić za swoją winę?


Mroczni Bohaterowie (ci, których można użyć w Mrocznej Kampanii) są niezbędni do ukończenia Wydarzenia, a specjalna Energia Chaosu jest potrzebna do rozpoczęcia misji Wydarzenia.

Odłamki Baltazara można kupić za Mroczne Kryształy, które są nagrodą za ukończenie misji Wydarzenia. Wszystkie zgromadzone Mroczne Kryształy zostaną zapisane po zakończeniu i będą dostępne w kolejnym Wydarzeniu.

Wydarzenie rozpocznie się 26 września i potrwa około 10 dni i będzie odbywać się co około 6 tygodni. Odstęp między pierwszą a drugą premierą wydarzenia będzie mniejszy, aby jak najwięcej graczy miało czas na zbieranie Balthazara na nadchodzące listopadowe wydarzenie legendarne.


Wymiana odłamków i Bohater Trorin

Długo oczekiwana mechanika wymiany odłamków jest juz w grze! Teraz Odłamki wszystkich Bohaterów o maksymalnej rzadkości, nowe lub zgromadzone wcześniej, zamieniają się w Kamienie Duszy, których można użyć do otwarcia nowej Skrzyni Soulwarden!

Skrzynia Soulwarden może zawierać Odłamki losowych Bohaterów, Odłamki Bohaterów, których jeszcze nie zebrałeś, a nawet Odłamki Trorin, nigdy wcześniej niedostępny boss frakcji Krasnoludów!

Trorin jest najmłodszym synem zmarłego krasnoludzkiego króla. Samo pojawienie się Trorina na polu bitwy inspiruje jego kohorty, dzięki czemu krasnoludy dowodzone przez Trorina walczą szybciej i bardziej wściekle, częściej używają umiejętności i lepiej znoszą rany!


Zdolności przywódcze

Abaddon i Trorin mają teraz zdolności przywódcze. Jeśli je aktywujesz, możesz uzyskać dodatkowe bonusy dla całej drużyny. Jednocześnie może być aktywna tylko umiejętność lidera jednego Bohatera. Możesz wybrać, który Bohater użyje swojej zdolności przywódczej.

Legatus of Abyss, umiejętność Abaddona: Zwiększa obrażenia zadawane przez Demona i Renegatów na początku tury. Na 7 poziomie umiejętności sojusznik Demon lub Renegat zadaje obrażenia celowi za pomocą podstawowego ataku, podczas gdy jeden inny losowy atakujący w zwarciu lub na dystans atakuje ten sam cel w celu zadania dodatkowych obrażeń.
Wola spadkobiercy, umiejętność przywódcy Trorina: wszystkie krasnoludy otrzymują premię do HP, a Troddar i Angrim otrzymują dodatkową premię do HP i premię do inicjatywy po otrzymaniu obrażeń przez sojuszników. Gassar i Ambror otrzymują bonus prędkości.

Wydawda gry planuje dodać nowe zdolności przywódcze w następnych aktualizacjach, aby zapewnić większą synergię między Bohaterami w drużynie i uczynić potężne drużyny bardziej zróżnicowanymi.


Gry podobne