Darmowy dungeon crawler, znany Wam po tytułem Path of Exile otrzyma spore rozszerzenie. Tak, kolejne rozszerzenie, a jak pamiętacie nie tak dawno temu jedno z nich już wkroczyło do świata gry. Ale był czas aby się przyzwyczaić bo gra otrzymuje regularne aktualizację od czasu startu Open Bety (gdzieś w 2013 roku). Aktualizację zazwyczaj wprowadzają do zabawy nowe bronie, dungeony i masę zawartości powiązanej ze światem fantasy.

Najnowsza aktualizacja z pewnością mile zaskoczy każdego fana PoE, gdyż Grinding Gear Games przygotowało w niej nowe puzzle, losowo generowane labirynty i klasy Ascendancy plus wiele innych, ciekawych nowości. Na obecną chwilę wiemy tyle, że to wszystko co wymieniłem powyżej pojawi się gdzieś na początku 2016 roku, więc całkiem niedługo patrząc na to, że to już prawie koniec listopada.


Labirynt Pana (Lord’s Labyrinth)

Jest to nowa lokalizacja w Path of Exile, coś czego team zajmujący się grą do tej pory nie robił. Labirynt jest usiany masą pułapek, tajemnymi przejściami i komnatami, w których gracze mogą znaleźć ukryte drzwi i dość skomplikowane zagadki. Aby dostać się do labiryntu musimy przejść przez krótki tutorial prezentujący rodzaje pułapek. Każdy labirynt jest generowany losowo, więc mało prawdopodobne, że dwa razy zetkniecie się z identycznym ustawieniem jego ścian.

Stone Gargoyle Pet

Imperator Izaro

Rozszerzenie Ascendancy przyniesie nam nowych wrogów. Imperator Izaro to architekt, który stworzył labirynt, to on wymyślił pułapki, przygotował narzędzia i broń, które nieraz uprzykrzą nam życie. W trakcie zwiedzania labiryntu Izaro stanie nam na drodze trzy razy i będziemy musieli za każdym razem stoczyć z nim walkę.


19 klas Ascendancy

W związku z naszymi postaciami zawsze pojawiają się dodatkowe opcje, a tym razem nowe klasy Ascendancy pozwolą graczom na wybranie własnego stylu gry. Personalizacja postaci zawsze była ważnym elementem w tego rodzaju grach, a nadchodzące nowości pozwolą postawić przysłowiową wisienkę na torcie w procesie kreowania swojego wirtualnego JA. Nie wszystkie klasy ujawniono do tej pory, ale bądźcie cierpliwi i o nich niedługo napiszę.


Gry podobne