Wiele gier MMORPG na współczesnym rynku zawiera podział postaci na rasy, czy też czasami frakcji, każda z takich grup zawiera różne charakterystyki i statystyki. W sumie dziwne by było jakby z ArcheAge było inaczej. A teraz przeanalizujmy po krótce wszystkie poznane już rasy w ArcheAge, a jak wiecie jest ich cztery: Nuian, Hariharan, Ferre i Elf.Nuian
Błogosławiony przez boginię śmierci Nui, jest zdolny do umiejętności "odrodzenie", który jest w stanie odzyskać HP i żywotność od zmarłych do 20% lub więcej. Taka umiejętność po prostu sprawia, że ​​Nuian jest bardzo energiczną postacią. Ponadto Nuian ma wielkie zdolności adaptacyjne. Oczywiście, jest jednym z głównych wyborów graczy.

Gry MMO Nuian


 

Hariharan

Posiada umiejętność Town Gate, która jest dość przydatna jeśli mamy mnóstwo zadań w samym mieście. Hariharan ma też tą zaletę, że grając tą postacią możemy szybko poziomować naszą postać. W pracy też jest efektywna i całkiem dobra w zbieraniu materiałów i produkcji różnych maszyn etc.


Gra MMO Hariharan

Elf

Specjalne właściwości płuc wszystkich Elfów sprawiają, że są one w stanie wykonać mnóstwo zadań pod wodą. Dzięki niesamowitej pamięci są w stanie przywoływać przeszłość, a także zapamiętywać szczegóły z teraźniejszości.
 


>gra mmo Elf

Ferre

Jest zwinny jak kot dlatego też nie będzie ponosił wiele obrażeń podczas skoków nawet z dużych wysokości, po prostu wyląduje na "czterech łapach".


Gry podobne