Gra MMORPG Spirit Tales doczekała się kolejnej aktualizacji Clan Island, w sam raz na letnią porę wakacyjną. Clan Island to specjalne miejsce, gdzie każdy klan/gildia może spokojnie spędzić wolny czas, bez żadnych przeszkód, coś w stylu oazy spokoju. Można tutaj zarówno schować cenne przedmioty jak i połowić ryby, a nawet zrelaksować się w wiosennym słońcu. Po otwarciu owej wyspy klany dostały własne magazyny, które pozwalają przechowywać i udostępniać przedmioty pomiędzy sobą. Dodatkowo, aby zapobiec kradzieży, każdy szef klanu będzie mógł decydować kto będzie miał dostęp do magazynu.

Oprócz tego wprowadzono Hot Springs, dzięki czemu każdy kto osiągnie min. czwarty poziom będzie mógł uzyskać specjalny buff, wystarczy posiedzieć w wiosennym słońcu około 10 minut.


odpoczynek w wiosennym słońcu

odpoczynek w wiosennym słońcu 2

Na owej wyspie znajdują się również statuy, każdy klan ma cztery miejsca i to szef klanu decyduje o tym, komu przyznać prawo do zabudowy owych miejsc.


Jeśli już odpoczęliśmy w wiosennym słońcu i sprawdziliśmy wszystkie statuy to warto wybrać się na wędkowanie, możemy dzięki temu zdobyć specjalne przedmioty i kostiumy.

statuy w spirit tales

wędkowanie w spirit tales


Aktualizacje Clan Island sprawia, że gra MMORPG Spirit Tales staje w czołówce najbardziej rozbudowanych gier tego roku, oczywiście pod względem personalizacji wszystkiego wokół. Mamy tutaj ponad 40 milionów kombinacji kostiumów, setki chowańców i 18 specjalizowanych klas postaci. Możemy również pobawić się w dostosowywanie specjalnej mapy itp.  


Gry podobne