Dodany jakieś dwa dni temu na tajwańskich serwerach system ślubów jest jednym z głównych elementów ostatniej aktualizacji dla gry MMO Age of Wushu. Wszystko będzie przebiegało jak w prawdziwym życiu, będą zaręczyny, okres przedmałżeński no i oczywiście ślub. Możemy równie dobrze wybrać własną datę na to wyjątkowe wydarzenie. Podczas wybierania partnera pomoże nam odpowiednia postać NPC, który będzie praktycznie działał jak portal randkowy, przejrzymy dzięki niemu wszystkie dostępne partie wraz ze szczegółowymi opisami jak hobby, praca i inne. Następnie męski osobnik u tego samego NPC wysyła propozycję małżeństwa do wybranej żeńskiej postaci, otrzymuje ona posag (od faceta), który jest zwracany jeśli Pani odrzuci zaloty.

Age-of-Wushu-wedding-1


Automatycznie propozycja jest odrzucana jeśli kobieta nie odpowie na nią w ciągu dwóch dni. Jeśli jednak obie strony zdecydują o małżeństwie to automatycznie ich statusy przełączane są na tryb „zajęty” i żadnej inne propozycje nie mogą być im składane. Postacie z Shaolin mogą wysyłać propozycję jeśli uzyskali tytuł „Secular Disciple”.

Age-of-Wushu-wedding-2

Kobieta może otrzymać wiele propozycji małżeństwa, ale przyjąć może tylko jedną z nich. Jeśli już obie strony dokonają trafnego wyboru to należy wyznaczyć datę ślubu i co najważniejsze owa data nie może już zostać zmieniona. Następnie następują wybory dotyczące bankietu ślubnego, rozsyłanie zaproszeń do przyjaciół i tak dalej. Następnie obie strony otrzymują ślubne obrączki (taki item), który będzie umożliwiał im teleportację między sobą, niezależnie jak daleko będą położeni od siebie. Gry podobne