Historia ciągle gna do przodu, pojawiają się kolejne nowości i podobnie jest w Age of Wulin, czas i w tej grze odsłonić kolejny rozdział. Tym razem czeka nas szósty rozdział, który nazwano Krew i Kwiaty (z ang. Blood & Flowers), dzięki któremu gracze będą mogli przejść z Silver Hook Sword Boat na wyspę Island of Delight!

Tak, będziecie ścigać Króla Piekieł na zakazaną wyspę, ale czy to pozwoli Wam odkryć prawdę?


Pojawi się system Partner, który pozwala nam zintegrować się z innymi graczami, nawet jeśli są offline to pojawią się i będą odgrywali rolę podobną do NPC. Partnerów możemy powołać w każdej chwili do walki, prosić ich o pomoc jak i uczyć się od nich kolejnych sztuk walki jak i umiejętności.

Lingxiao City

Również wraz z szóstym rozdziałem nadchodzi czas Kwiatowego Księcia (z ang. Flower Prince). Tym samym prawdziwi mężczyźni będą mogli przystąpić do ciekawej rywalizacji, oczywiście po spełnieniu określonych z góry warunków. Jednym słowem dostaną szansę, aby wywalczyć sobie tytuł Flower Prince, członka Shifting Flower Palace.


To nie koniec nowości, otworzą się także lodowe bramy do miasta Lingxiao i będziemy mogli zarówno bronić jak i przystąpić do oblężenie wspomnianego wyżej miasta. Ci, którzy zapragnąć przejąć władzę nad Lingxiao mogą dołączyć do jednej z frakcji atakującej, czyli Snow Mountain Sanctuary, Valley of Frozen Souls albo Blood Sabre Clan. Jeśli jednak wolimy stanąć w obronie miasta musimy dołączyć do obrońców miasta. Lingxiao.

Age of Wulin Chapter 6: Blood and Flowers pojawi się na serwerach gry wraz z dniem jutrzejszym, czyli 16 czerwca 2015 roku. I już jutro z okazji premiery nowego rozdziału na Deserciku pojawi się ponad 3000 kodów z fantastycznymi nagrodami dla obecnych graczy. Nie przegapcie takiej okazji i zapraszamy już jutro do Nas z powrotem.


Gry podobne