Fatality w oldschoolowym stylu! Mortal Kombat: Legacy Kollection nadciąga!

Szykujcie się, bo mamy soczyste plotki prosto z gamingowego świata! Wygląda na to, że Mortal Kombat: Legacy Kollection może mieć już datę premiery, i to nie byle jaką, bo mówi się o 29 września! Skąd ten news? Wszystko dzięki bystrym oczom fanów, którzy wyłapali info w aplikacji mobilnej Xbox. Serio, takie smaczki to coś, co sprawia, że serce gracza bije szybciej! Na razie jednak Digital Eclipse, czyli ekipa odpowiedzialna za ten projekt, nie potwierdziła oficjalnie, kiedy ta epicka składanka klasycznych tytułów trafi na półki. Wiemy tylko, że ma to być w 2025 roku, ale kto by nie chciał znać szczegółów już teraz, co nie?
Cała historia z Mortal Kombat: Legacy Kollection zaczęła się od wielkiego ogłoszenia na State of Play 4 czerwca. Tam Sony pokazało kilka perełek na PlayStation, a wśród nich właśnie tę kolekcję. Później Digital Eclipse i Atari potwierdzili, że składanka nie będzie exclusivem – pojawi się na wszystkich głównych platformach, w tym na świeżutkim Nintendo Switch 2, które dopiero co weszło na rynek. Brzmi jak marzenie, prawda? W kolekcji znajdziemy różne wersje klasycznych tytułów, takich jak Mortal Kombat 2 czy Ultimate Mortal Kombat 3, zarówno w wydaniach arcade’owych, jak i konsolowych. A to nie wszystko! Digital Eclipse zapowiedziało, że bliżej premiery ujawnią jeszcze więcej klasycznych gier z serii, które trafią do tego zestawu. Czuć ten hype, no nie?

Wracając do naszej kolekcji – wciąż jest kilka niewiadomych, ale plotki o dacie premiery rozgrzewają internet do czerwoności. Wszystko zaczęło się od wpisu na reddicie, na subreddicie GamingLeaksAndRumors, gdzie użytkownik o ksywce ByrdOfMemes wrzucił info, że Mortal Kombat: Legacy Kollection może wylądować na rynku 29 albo 30 września, w zależności od strefy czasowej. Gość nawet podrzucił screena z aplikacji mobilnej Xbox, gdzie widnieje data 29 września. Brzmi legitnie, prawda? Ekipa z Game Rant sprawdziła to na iOS-owej wersji apki Xbox i potwierdziła – na screenie z 27 lipca, godzina 21:38 czasu centralnego, data 29 września wciąż była widoczna. Ale uwaga – na desktopowej wersji sklepu Xbox nie ma żadnej konkretnej daty. Trochę to dziwne, ale takie przecieki zawsze trzeba brać z przymrużeniem oka.
Mortal Kombat: Legacy Kollection – co wiemy?
- Premiera może być już 29 lub 30 września, zależnie od strefy czasowej.
- Data wyciekła przez aplikację mobilną Xbox, ale na stronie desktopowej cisza.
- Oficjalnie gra ma zadebiutować w 2025 roku, więc wrzesień pasuje do tego okna.
- Plotki mogą się potwierdzić na nadchodzącym Evo 2025 (1-3 sierpnia w Las Vegas) albo podczas lipcowego Nintendo Direct, jeśli taki się odbędzie.
Ta kolekcja to prawdziwa gratka dla fanów. Wyobraźcie sobie – możliwość pogrania w klasyki z Scorpionem, Johnny Cage’em, ale też mniej znanymi wojownikami, jak Shinnok, Drahmin czy Frost. Roster zapowiada się na mega różnorodny, więc będzie w czym wybierać! Pytanie tylko, kiedy Digital Eclipse w końcu potwierdzi te wszystkie plotki i da nam oficjalną datę. Czekamy z niecierpliwością, bo Mortal Kombat: Legacy Kollection to coś, co może namieszać w gamingowym świecie. Trzymajcie kciuki, żeby te przecieki okazały się prawdziwe, i szykujcie się na fatality w oldschoolowym stylu!






