Nioh 3 – figurki Six Jizo w Heian: gdzie znaleźć

W Nioh 3 w erze Heian możesz znaleźć 4 figurki Six Jizo. To przedmioty kolekcjonerskie, ale nie tylko do „odhaczenia”. Każda aktywowana statuetka daje Jizo Merit, które wydajesz w zakładce Blessing podczas korzystania z kapliczki. Dzięki temu zyskujesz bonusy przydatne w eksploracji, zwłaszcza w obszarze Crucible, przy leczeniu Life Corrosion i ogólnie w trudniejszych starciach.

Poniżej masz dokładne lokalizacje wszystkich Six Jizo w Heian.

Kamo Village

Rekomendowany poziom: 57

Gdy dotrzesz do Path of Kamoya, czyli pierwszej kapliczki w regionie, możesz zauważyć Six Jizo po lewej stronie. Na razie nie dojdziesz do niego bezpośrednio.

Idź dalej ścieżką aż do drugiej kapliczki w Kamo Village. Aktywuj ją. Następnie odwróć się i idź prosto, aż zobaczysz Żyłę Ducha prowadzącą w górę.

To ten sam obszar, w którym rozpoczynasz mit „Yokai Horde Picture Scroll”. Po rozmowie z duchem możesz ruszyć dalej na wschód, gdzie znajdziesz kolejną Żyłę Ducha. Na końcu tej drogi czeka Six Jizo.

Sagano

Rekomendowany poziom: 62

Z Horiji Temple Bridge Shrine w Funaokayama przejdź przez most. Podążaj ścieżką w stronę drugiej kapliczki w regionie.

Po drodze, po lewej stronie, zobaczysz Six Jizo, ale statua nie ma głowy. Żeby ją aktywować, musisz znaleźć brakujący element.

Odwróć się i zejdź niżej. Głowa posągu leży niedaleko. Gdy spróbujesz ją podnieść, pojawi się Mujina Badger. Masz dwie opcje: użyć odpowiedniej emotki albo go pokonać. Jeśli wygrasz, upuści prawdziwą głowę statuy. Zanieś ją z powrotem i aktywuj Six Jizo.

Awawa no Tsuji

Rekomendowany poziom: 66

Od Kamo Riverbank Shrine odwróć się i idź prosto. Wejdź do domu po prawej stronie.

W środku znajdziesz zwój na ścianie, który ukrywa tajne przejście. Wystarczy zrobić unik w jego stronę albo go zaatakować, żeby odsłonić ukrytą drogę. Idź dalej, a na końcu znajdziesz Six Jizo.

Hachijo

Rekomendowany poziom: 73

Udaj się do Rajomon: Suzaku Avenue Shrine, które znajduje się mniej więcej w centrum regionu.

Od kapliczki idź na północ, potem skręć w prawo i jeszcze raz w prawo. W pobliżu zobaczysz Kappę stojącą obok Six Jizo. Po uporaniu się z przeciwnikiem możesz spokojnie aktywować statuę.

Może Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *