Kingdom Under Fire 2 to gra MMORPG, która wspiera tysiące jednostek jednocześnie podczas trwania pojedynczej walki. Ostatnio studio Blueside zaprezentowało nowy zwiastun akcji (powiedzmy mini gameplay) ze swojej świeżutkiej produkcji. Warto obejrzeć materiał bo na nim zobaczymy gigantyczną jednostkę jaka pojawi się w grze jak i wierzchowce w akcji na polu walki.

Gra opiera się na wielu zachodnich legendach i mitach co poskutkowało tym, że znajdziemy w niej wiele anormalnych i gigantycznych stworzeń jak choćby wielki, pustynny skorpion czy olbrzymi Smok Szkieletowy, który jak rozłoży skrzydła mierzy 680 metrów szerokości. Smok posiada również płonący oddech, który spalić może setki żołnierzy znajdujących się w pobliżu.


smok szkieletowy 680 metrow szerokosci

 

Mobilne fortece w KUF2

Do walki z tymi kreaturami ludzie musieli wymyślić coś nowego, coś co zmniejszy straty w ich szeregach, a jednocześnie ułatwi powalanie takich bestii.


anormalne kreatury 1

anormalne kreatury 2

Tym samym poznajcie gigantyczne, mobilne fortece, które potrafią zmiażdżyć wroga na wiele sposobów, w których znajdziemy setki łuczników… ale więcej o tym powie Wam poniższy zwiastun.


mobilne fotece

mobilne fortece statki powietrzne 1

[youtube id=”lBaZ6mkINnU” width=”633″ height=”356″]


Gry podobne