Kategoria: Strategiczne

Jesteś strategiem? Kochasz budowanie wojsk, napadanie na sąsiadów, więc zapoznaj się z lista gier strategicznych jaką przygotował dla Ciebie specjalne portal Desercik. Większość z prezentowanych gier jest darmowa i zagramy w nie już via www, czyli za pośrednictwem przeglądarki. Logika, taktyka i wszystko online, nie daj się podejść wrogowi, staw czoła licznym niebezpieczeństwom i walcz o dominację nad światem już dziś w darmowych grach strategicznych.

totem 0

Totem

Studio ChangYou oferuje nam obecnie nową grę MMO z elementami strategicznymi o nazwie Totem. Na ekranie początkowym możemy stworzyć swoją postać, oddano nam wybór między rasami takimi jak Ludzie, Orki i Tule. Powiem Wam tylko tyle, że osobiście nie widziałem między nimi żadnej różnicy. No może oprócz wyglądu i nazwy. Mamy w sumie jakieś opisy, ale czy one tak...

panzer general online 0

Panzer General Online

Panzer General Online to najnowsza gra od Ubisoft (Anno Online, Silent Hunter Online) z ich darmowej serii MMO. Seria Panzer General zadebiutowała już w 1994 roku i jest doskonale znaną strategią wojenną. W obecnie prezentowaną grę możemy zagrać za darmo i poprzez Nasze przeglądarki bez używania planszowego odpowiednika. Gracze dostają tutaj możliwość kontroli nad swoją armią, mogą personalizować swoje

0

Terra Bellica

Terra Bellica jest grą strategiczną rozgrywaną poprzez przeglądarkę internetową, typowy RTS (strategia czasu rzeczywistego). Fabuła rozgrywana jest na szczeblu zarówno militarnym jak i politycznym, zostały nam oddane do dyspozycji różnorodne jednostki i sprzęt bojowy, a także liczne środki transportu, wliczając w to nawet transport morski czyli statki.

GoodGame Empire 1

GoodGame Empire

Stąd moje zainteresowanie GoodGame Empire. W grze via www GoodGame Empire wcielamy się we władcą naszego iście średniowiecznego imperium, no może przesadziłem bo na początku jest to raczej malutka osadka w stylu czasów przed Mieszkiem I, no ale nie będę wdawał się w historię.

0

CLASH: Rise of Heroes

CLASH: Rise of Heroes jest to gra przeglądarkowa oparta o konwencję produkcji karcianych. Tytuł może być znany dla wielu fanatyków i kolekcjonerów komiksów, co nie jest mylnym przeświadczeniem gdyż całość jest właśnie oparta na popularnej, amerykańskiej serii komiksów.

toy monsters 0

Toy Monsters

Gra MMORPG ze stajni studia Molesta Games (Toy Defense), czyli Toy Monsters, dostępna jest na Facebooku już od kwietnia 2013 roku, ale dopiero teraz zaczęła zyskiwać uznanie fanów gier społecznościowych, gdzie w ostatnim miesiącu osiągnęła magiczny próg 90 000 aktywnych graczy (w stosunku miesięcznym).

0

Warfare

Tuż po trzeciej wojnie światowej wielkie trzęsienia ziemi i tsunami wywołane przez broń nuklearną spowodowały, że kontynenty rozdzieliły się na pomniejsze wyspy. Kiedy pył bitewny opadł i wszystko ucichło rozpoczęła się nowa era w dziejach ziemi. Świat został zdominowany przez cztery kraje: Amerykę, Rosję, Niemcy i Chiny. Reszta świata musiała sobie radzić sama, a ludzie od tej pory mają...

yitien 0

Yitien

Yitien to turowa gra MMORPG akcji inspirowana przez słynną powieść Kongfu. Fabuła została osadzona w czasach panowania dynastii Yuan, a my jako gracze wcielamy się w wybrańca, który musi zdetronizować tyrana i przynieść tym samym pokój i porządek w antycznych Chinach. Gra jest wydawana przesz studio R2Games (Wartune, Crystal Saga). Całą rozgrywką możemy cieszyć się poprzez przeglądarki, a omawiana...

3

Gra Seafight – recenzja gry

Gra przeglądarkowa Seafight jest to kolejna megaprodukcja online MMO ze stajni BigPoint. Niby to pojedyncza gra, a łączy w sobie wiele elementów, zarówno wielbiciele gier zręcznościowych znajdą tutaj coś dla siebie jak i zagorzali ekonomiści odkryją tutaj swój raj.

0

Patrizier Online

Patrizier Online jest grą strategiczno-ekonomiczną od znanego wydawcy gier przeglądarkowych Gamigo (Loong, Last Chaos). Gracz może osiągnąć sukces jako przedsiębiorca, który skutecznie i umiejętnie tworzy koneksje między klientami, a producentami. Wspaniała gra MMO dla rządnych główkowania.