Riding Out, niszowy MMORPG o koniach

Dziś mamy niezwykłą propozycję dla wszystkich, którzy mają po dziurki w nosie gier fantasy czy strzelanek wszelkiej maści. I nie będzie to gra o kolejnej zagładzie ludzkości, zabraknie tu zombie, bo chyba że pragniecie uśmiercać przesłodkie koniki.

Tak, oto z mgły i otchłani wiecznego słowa fantasy wyrasta coś nowego, wyrasta gra o … koniach.

Riding Out, bo o tym tytule dziś mowa, jest w całości poświęconą grą nikomu innemu jak koniom. To właśnie tutaj możecie założyć własną stadninę i dbać o swoich parzystokopytnych podopiecznych. A jeśli nie będziemy postępować ze swoimi końmi jak panowie z Janowa to poniosą nas oni ku zwycięstwu na swoich grzbietach w licznych wyścigach. A jeśli to dla Was za mało, to twórcy gry przewidzieli masę różnorakich zadań, które niewątpliwie zajmą sporo czasu. Tym samym nuda nam nie groźna.

Brzmi ciekawie? Tak myślę, że Riding Out odniesie spory sukces, choć pewnie amatorów na tego rodzaju gry nie ma zbyt wielu to ci zainteresowani staną się tu stałymi bywalcami.

Gra będzie dostępna na Steamie już w Boże Ciało (26.05.2016), więc nie przegapcie okazji.

Jacek Jagusiak Autor

Pasjonat gier MMO i typowo społecznościowych aplikacji. Redaktor naczelny portalu Desercik i twórca wielu innych portali nie tylko o grach. Codziennie porusza zagadnienia związane z marketingiem internetowym na swoim prywatnym blogu. Wieczorami czas spędza z córką, a gdy zaśnie zaczynać grać... grać w to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *