Raiders of the Broken Planet nową grą studia MercurySteam

Już od ponad roku krążyły plotki na temat nowej gry od twórców Castlevania: Lords of Shadow, czyli studia MercurySteam. Tak, będzie nią asymetryczna gra sieciowa o dość rozległym tytule – Raiders of the Broken Planet.

Póki co nie znamy zbyt wielu szczegółów na jej temat, ale z zapowiedzi producenta da się wyłapać kilka najważniejszych słów takich jak „epicka”, „multiplayer” czy „przygodowa”. Nawet pojawił się post na Twitterze (autor Dave Cox), w którym mamy zapewnienia iż produkcja dostępna będzie na różnych platformach, zarówno na konsolach (PS4, Xbox One) jak i na pecetach.

Raiders of the Broken Planet
Raiders of the Broken Planet to nowa gra od MercurySteam

Gra oczywiście zalicza się do wieloosobowych, ale będzie dostępny także tryb dedykowany dla pojedynczego gracza. Nie będzie to kolejna, zwykła strzelanka – tak chociażby zapewniają twórcy, ale sami możecie się o tym przekonać zapisując się do beta testów.

Spodziewajcie się także nowych informacji o grze, które pojawić się mają już wkrótce.

Jacek Jagusiak Autor

Pasjonat gier MMO i typowo społecznościowych aplikacji. Redaktor naczelny portalu Desercik i twórca wielu innych portali nie tylko o grach. Codziennie porusza zagadnienia związane z marketingiem internetowym na swoim prywatnym blogu. Wieczorami czas spędza z córką, a gdy zaśnie zaczynać grać... grać w to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *