Elvenar (Wiki PL)

Elvenar to darmowa gra przeglądarkowa od InnoGames, gdzie zajmujemy się budowaniem swojego miasta Elfów bądź Ludzi, w zależności od wybranej rasy na początku gry. Elfy są stworzeniami, które od zawsze żyły zgodnie z naturą, a ich miasta wyglądają jak wyryte w dżungli obrazy ludzkich wiosek. Ludzie nie korzystają z dóbr natury podobnie jak Elfy, wolą wycinać lasy, aby zdobyte drewno używać jako budulec do swoich budynków jak i wielkich machin wojennych.

O ile mamy smykałkę do zarządzania surowcami, sprawnego prowadzenia dyplomacji to możemy stworzyć jedno z największych i najlepiej prosperujących królestw w Elvenar.

ZAGRAJ

Aby ułatwić wam poznawanie gry przygotowaliśmy dla was serię poradników do gry, które pozwolą wam lepiej zrozumieć zawarte w niej systemy.

  • Przechodzimy samouczek – pierwszy poradnik, który prezentuje nasze pierwsze kroki podczas budowania imperium. Sprawdzimy czego nauczymy się w samouczku.
  • Populacja królestwa i jej powiększanie – nie wiesz skąd brać większe ilości obywateli w swoim mieście? Nie masz pojęcia do czego potrzebni ci są mieszkańcy? Zapoznaj się z tym poradnikiem, a dostaniesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania.
  • Kolejka budowy i budowlańcy – im więcej posiadamy pracowników tym więcej zadań może być wykonywanych jednocześnie w waszym mieście. Kolejni budowlańcy pozwalają na rozbudowę i budowę większej ilości budynków w danym momencie.
  • Kultura i bonusy kulturowe – kultura i punkty kulturowe potrzebne są zarówno do rozbudowy królestwa jak i dzięki nim możemy zyskiwać cenne bonusy do produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *