Nowa postać w Hearthstone Heroes of Warcraft

Co jakiś czas firma Blizzard przygotowuje jakieś nowości dla fanów gry Hearthstone Heroes of Warcraft, a tym razem powinni ucieszyć się posiadacze iPadów lub iPhonów, a także tych co kochają swoje laptopy marki Mac, gdyż to właśnie oni mogą zakupić specjalną postać, dedykowaną właśnie dla użytkowników sprzętów z jabłuszkiem.

khadar-na-platformie-ios
Khadar na platformie iOS

A teraz nieco o nowej postaci, którą jest arcymag Khadar. Jeśli kojarzycie co nieco ze świata Azeorth to właśnie ta postać była uczniem Medivha, jednego z najpotężniejszych magach w uniwersum. Bohatera można kupić za niecałe 5 euro, dużo albo niedużo, zależy jak kto podchodzi do całej sprawy. Kupić ją można na platformie iOS, gdzie pojawią się opcję dostępne także na inne platformy, ale musicie wyrobić się z zakupem do 24 kwietnia bo po tej dacie event nie będzie dłużej dostępny.

Jacek Jagusiak Autor

Pasjonat gier MMO i typowo społecznościowych aplikacji. Redaktor naczelny portalu Desercik i twórca wielu innych portali nie tylko o grach. Codziennie porusza zagadnienia związane z marketingiem internetowym na swoim prywatnym blogu. Wieczorami czas spędza z córką, a gdy zaśnie zaczynać grać... grać w to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *