Kategoria: Kody bonusowe do gier

Każdy kto gra czy to w MMO czy browserówkę szuka w pewnym momencie kodów bonusowych, które ułatwią mu zabawę. Na naszym portalu masz okazję odnaleźć kody do różnych gier, które wynikają z akcji promocyjnych wydawców i są przekazywane do naszej redakcji. My grupujemy je w odpowiednie kategorie i prezentujemy naszym czytelnikom. Kody bonusowe do gier pomogą Wam zdobyć walutę premium za darmo, przedmioty które normalnie musielibyście zakupić za prawdziwe pieniądze jak i wiele innych, równie cennych bonusów. Nie oczekujcie jednak, że damy Wam kody pozwalające oszukiwać jakąkolwiek grę, nie szukajcie tutaj cheatów bo nie popieramy podobnych akcji. Jeśli grasz uczciwie i szukasz klucza do ułatwienia sobie zabawy to sprawdź poniższą listę kodów, może coś odpowiedniego znajdziesz i dla siebie.

world of tanks 25

World of Tanks: Kod bonusowy od Mikołaja

Choć wątpię, aby w trakcie intensywnych działań wojennych Święty Mikołaj chciał narażać swoje sanie, to jednak Wargaming (World of Warships, World of Warplanes) posłał na pola bitwy specjalnej prezenty dla wszystkich fanów gry MMORPG World of Tanks. Może nie są to ładnie zapakowane podarunki, a tylko kod bonusowy, ale za to dzięki niemu wzbogacimy się o kilka racji bojowych,...

0

Kod bonusowy z okazji pierwszych urodzin Big Bang Empire

European Games Group, jeden z największych wydawców gier rodem z Niemiec jak i firma Playata, która oddała graczom fantastyczną produkcją jaką jest po dzień dzisiejszy Hero Zero, ogłosili że Big Bang Empire (ich wspólna produkcja) obchodzić będzie w dniach od 15 do 19-tego lipca, pierwsze urodziny.

0

Kody bonusowe do gry Thumb Empires

Pamiętacie o Thumb Empires? Jeszcze na początku tego miesiąca zapowiadałem jej przybycie na urządzenia mobilne, a dziś macie ją ja na dłoni! Wystarczy sięgnąć po swój tablet i pobrać ją, aby zażyć prawdziwej strategii rodem z Chin, którą przygotowało dla nas studio 4399 Technology Ltd.