Klucze do SMITE dla właścicieli Xbox One

Wersja SMITE na Xbox One właśnie wchodzi w fazę zamkniętych testów beta, ale tylko wybrani będą mieli okazję w niej uczestniczyć. Wybrani, którzy posiadają klucze upoważniające do gry w CBT.

Dziś i Desercik daje Wam fantastyczną okazję dołączyć do tych testów i poniżej możecie zgarnąć jeden z 2000 kluczy, które posiadaczom Xbox One pozwolą zawalczyć w SMITE.

[sociallocker]Klucze znajdziecie tutaj. [/sociallocker]

Przypominam, że SMITE to gra multiplayer z gatunku MOBA, którą stworzyło i wydało dla nas studio Hi-Rez w 2014 roku, ale dopiero teraz zawitała na konsolach, a wcześniej dostępna była jedynie na komputerach osobistych. Znajdziemy tutaj prawie 70 bogów, w których możemy się wcielić i ruszyć do walki na arenach, możemy korzystać z ich indywidualnych umiejętności i na ich bazie opracowywać kolejne strategie działania.

Jacek Jagusiak Autor

Pasjonat gier MMO i typowo społecznościowych aplikacji. Redaktor naczelny portalu Desercik i twórca wielu innych portali nie tylko o grach. Codziennie porusza zagadnienia związane z marketingiem internetowym na swoim prywatnym blogu. Wieczorami czas spędza z córką, a gdy zaśnie zaczynać grać... grać w to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *