Kategoria: Klucze do CBT

Klucze do CBT (Closed Beta Test) to specjalne kody, wejściówki umożliwiające nam wejście do gry tuż przed jej premierą w celu testowania. Wiele gier ogranicza się co do pewnej ilości rozdawanych kluczy, więc liczy się niekiedy system „kto pierwszy ten lepszy”, ale tutaj znajdziesz je zawsze, dodaje nowe klucze na bieżąco, aby przed odpaleniem Open Bety każdy kto tu zajrzy miał okazję przetestować ulubioną grę.

Lost Saga 0

Klucze co CBT Lost Saga EU (PL)

Dziś mamy dla Was 300 kluczy do zamkniętych testów beta polskiej wersji gry MMO Lost Saga, które rozpoczną się już dniem 27 lutego 2014 roku. Jednak wydawca – Nexon EU – pozwala graczom dwa dni wcześniej, czyli 25 lutego, pobrać klienta gry dzięki czemu każdy kto posiada klucz aktywacyjny będzie mógł swobodnie dołączyć do zbliżających się testów.

steampower1830 0

SteamPower1830: Klucze do CBT

Nie wiem czy zauważyliście jedną z gier w Naszym spisie, która pojawiła się kilka tygodniu temu. Niewątpliwie zaciekawiła fanów Rail Nation, a chodzi mi o produkcję ze stajni Hexagon Game Labs, czyli SteamPower1830. Fani gier o pociągach i zarządzaniu własnym, kolejowym imperium powinni krzyknąć „O tak”! Gra dostępna jest na wiele nowoczesnych urządzeń, oczywiście na pecety, tablety i smartfony....

1

World of Fishing: Klucze do europejskich testów beta (CBT)

Lubicie łowić ryby? Nie macie czasu wybrać się nad jezioro i odpocząć z wędką w dłoni? Jeśli obie odpowiedzi to TAK, to warto abyście przyjrzeli się bliżej nowej grze od Masangsoft, czyli World of Fishing. Gra łączy w sobie elementy symulatora wędkarstwa jak i wiele aspektów charakterystycznych dla gatunku MMORPG.

0

Klucze do Triad Wars, czyli brać i grać!

Macie ochotę przetestować Triad Wars? Jeśli tak to mam dobrą wiadomość, pomimo że dalej obowiązuje NDA i nie możemy streamować niczego z gry to po sieci krąży na tyle dużo kluczyków do bety, że praktycznie każdy chętny ma szansę już dziś zagrać.

0

Elvenar: Mamy do rozdania 100 kluczy do CBT

Elvenar, kolejna gra od InnoGames, w której głównie zajmujemy się budowaniem własnego miasta. Możemy wybierać czy wolimy grać Elfami czy tradycyjnie opowiedzieć się po stronie Ludzi. Ważne jest to, aby gra naprawdę nas wciągnęła, a przecież po to powstają strategiczne produkcję, aby wciągnąć gracza bez reszt na wiele, długi dni. 

0

Łapcie klucze do bety Landmarka

Jeśli ktoś z was dalej szuka kluczyków do Landmarka to mamy ich dość sporo, wystarczy kliknąć na jeden z przycisków znajdujących się w dalszej części artykułu i gotowe, możecie wziąć klucz i cieszyć się zabawą, ale mam nadzieje, że wiecie o tym, iż Landmark to tylko i wyłącznie budowanie i praktycznie nic więcej.

0

2000 kluczy do CBT Survarium

Mamy dziś dla was 2000 kluczy co zamkniętych testów beta post-apokaliptycznego shootera Survarium, gdzie ekologicznych kataklizm zniszczył cały świat, który dotychczas znaliśmy.