http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html#clonidine, click www.museodelnovecento.org, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html#aricept, http://www.museodelnovecento.org#donepezil

Contract Wars

Contract Wars oferuje graczom walki PvE jak i PvE, plus do tego ponad 60 zadań do ukończenia. Spora dawka dostępnych map i szeroki wybór pomiędzy trybami gry sprawia, że gracz zaangażowany w rozgrywkę nigdy się nie nudzi. Dla tych co osiągnęli już wszystko w grze przygotowano również specjalną, hardcorową część. Ogólnie w grze każdy z Nas może dowolnie personalizować swoje umiejętności, wygląd czy broń, z którą ruszy do walki. Gracze mogą budować unikalnego żołnierza, rozwijać go w dowolny sposób, a wszystko dzięki specjalnemu systemowi klas z cechami RPG. Broni do wyboru jest cała masa, ponad 50 różnych pozycji, a każda z nich, jak wspomniałem wcześniej może być dowolnie modyfikowana. Na obecną chwilę dostępnych jest około 30 modyfikacji. A system odznaczeń i nagród za osiągnięcia trzyma graczy zawsze zaangażowanych w rozgrywkę.

W Contract Wars mamy sześć skilli do wyboru, gdzie Careeris jest jednym ze startowych, domyślnych. Aby odblokować cokolwiek z pozostałych pięciu gracz musi w nie inwestować punkty umiejętności, tzw. Skill Points. Punkty te zdobywamy, gdy osiągamy nowy poziom. Obecnie najwyższym levelem jest 70-ty. Lepsza broń i potężniejsze umiejętności stają się dostępne wraz z wyższą rangą. Jednak większość broni można kupić jedynie przy użyciu kredytów. Kredyty to wirtualna waluta w grze, którą zdobywamy w trakcie normalnej zabawy, wykonując zadania czy osiągając określone odznaczenia. Podobnie jak wiele innych, darmowych gier MMO, Contract Wars posiada także walutę premium.

Contract Wars

Contract Wars

Podczas gry również można zdobywać kombosy zabijając określoną liczbę przeciwników. Dodatkowo możemy dołączyć w każdej chwili do dowolnego klanu, bez oczekiwania na akceptację członkostwa. Najlepsze Klany są dobrym wyborem na starcie, bo zawsze wygląda to lepiej, gdy jesteśmy z silniejszymi niż z masą innych, początkujących graczy. Kolejną przydatną funkcją w grze jest zasobnik na broń. Przed walką możemy określić w nim zestaw używanego sprzętu i już w boju przełączać pomiędzy tym co wcześniej ustaliliśmy. Broń posiada atrybuty takie jak obrażenia, szybkostrzelność, typ amunicji, czas przeładowania itp. Różne sytuacje wymagają użycia odmiennych broni, a czasami pewne zadania wymagają akurat tej konkretnej wymienionej w treści misji.

Contract Wars

Contract Wars na Facebooku

Gracze w Contract Wars dołączają do wielu, naprawdę przeróżnych scenariuszy poprzez wybranie specyficznego meczu z listy dostępnych gier. Obecnie jest tu pięć trybów gry dostępnych na około 12-stu mapach. Wybierając szybki, losowy mecz mamy możliwość dość szybko przekonać się jak wygląda poglądowa rozgrywka. Grafika mimo że nie poraża jakością i wykonaniem jak choćby ta z Call of Duty to i tak jest imponująca jak na przeglądarki i wydanie facebookowe. Oczywiście można zagrać na portalu Kongregate, ale jakość rozgrywki w stosunku do wersji na Facebook nie różni się zbyt mocno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>