cost of seroquel online, sale of generic trimox , trimox online uk

Triviador, czyli strategia i quizy w jednej grze!

Studio Kool2Play właśnie wystartowało z nową grą na nasze przeglądarki, czyli kultową strategią Triviador. Jest to nietypowa gra RTS, gdzie każdy kto dołączy do rozgrywki staje przed zadaniem rozwiązywania kolejnych quizów. Tym samym zamiast budować kolejne wioski, albo hodować wirtualne krowy możemy popisać się przed całym światem swoja inteligencją.

Jak to działa? Otóż przed Naszymi oczami ukazuje się mapa Polski już z określonym podziałem. Do zabawy dołącza trzech graczy i każdy z nich za poprawną odpowiedź dostaje kawałek polskiej ziemi. Proste?

Wszystko opiera się o rywalizację, a zdobyć należy zamek przeciwnika. Oczywiście można wspomagać się dodatkowymi bonusami, o ile nie jesteście w stanie wygrać tylko umysłem.

Triviador - atakuj przeciwników i broń swojego zamku!-1 Triviador - twórz pytania dla tysięcy graczy!-1 Triviador - podbijaj województwa!

Póki co gra Triviador zawiera bazę około dziesięciu tysięcy pytań z różnych kategorii począwszy od sportu do kultury itp. Jednak nie bójcie się, że pewnego dnia ich zabraknie bo Kool2Play zobowiązało się do stałego dodawania nowych zagadek.

Triviador - odpowiadaj na pytania! Triviador - wykonuj zadania, zdobywaj odznaki i złoto!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>