Awataria Tropicana po polsku, gdzie szukać?

Wiele osób pytało mnie czy jest Awataria Tropicana po polsku, szukają jej na NK czy na Facebooku, ale z przykrością muszę Wam powiedzieć, że nie znajdziecie jej w Naszym języku. Jedynym sposobem, aby zagrać w Tropicane jest założenie konta na portalu społecznościowym VK.com, ale tutaj na pewno będzie bariera językowa bo całość strony jak i sama gra jest po rosyjsku. Choć nie ma z tym problemów bo sama zadania da się rozczytać choćby po obrazkach, ale co to za gra? Wszystkiego trzeba się domyślać?

Ale czym jest Tropicana?

Mnóstwo spotykam się ze stwierdzeniami, iż to odmiana Awatarii, choć ja nie widzę tutaj jakiś większych powiązań. Awataria Tropicana to kolejna gra społecznościowa, gdzie musimy dbać zarówno o siebie jak i hodowane zwierzęta, budować swój wymarzony dom, czy spotykać się z tubylcami – o ile nie zauważyliście to przebywacie na bezludnej wyspie, ale czyżby ona była naprawdę bezludna?

Awataria Tropicana po polsku, gdzie szukać? Tropikania S 06 350x300

No to jako rozbitkowie, zarówno my jak i nasi znajomi musimy jakoś przetrwać na tej wysepce, ale aby to uczynić trzeba ją dogłębnie poznać, każdy zakamarek. Wybierzemy się także do jaskiń, w których czekają na Nas ukryte skarby. W Tropicanie czekają na Nas liczne zadania, wiele pozytywnych emocji o co najważniejsze, dobra zabawa.

Gra zbudowana jest w oparciu o technologię flash i do jej odtwarzania potrzebujemy najnowszej wersji tej wtyczki. Nie przejmujcie się jeśli za pierwszym razem gra będzie ładowała się kilka minut. Widocznie twórcy nie pomyśleli o jej optymalizacji.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
awataria gra online, awataria tropicana, gry podobne do awatari, awataria gra tropicana, podobna gra do awatarii, rosyjska awataria gra, zdjecia na awataria, awataria tropicalna online, awataria rosyjska, awataria gra po polsku
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Awataria Tropicana po polsku, gdzie szukać?
Ocena redakcji
5 Awataria Tropicana po polsku, gdzie szukać? 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Awataria Tropicana po polsku, gdzie szukać? 1star Awataria Tropicana po polsku, gdzie szukać? 1starAwataria Tropicana po polsku, gdzie szukać? 1star

  • stella

    jaki w pisac numer?

  • kamil

    Na jakiej stronie jest awataria tropicana?

  • Agata Świtała

    czy jest jeszcze awataria nie tylko na nk i facebooku proszę podać linki jeżeli jest jeszcze gdzieś