click www.museodelnovecento.org, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html#aricept, http://www.museodelnovecento.org#buy-online, http://www.museodelnovecento.org#donepezil

Gdzie znaleźć grę Awataria Tropicana po polsku?

Wiele osób pytało mnie czy jest Awataria Tropicana, szukają jej na NK czy na Facebooku, ale z przykrością muszę Wam powiedzieć, że nie znajdziecie jej w Naszym języku.

Jedynym sposobem, aby zagrać w Tropicane

 Choć nie ma z tym problemów bo sama zadania da się rozczytać choćby po obrazkach, ale co to za gra? Wszystkiego trzeba się domyślać?

Ale czym jest Tropicana?

Mnóstwo spotykam się ze stwierdzeniami, iż to odmiana Awatarii, choć ja nie widzę tutaj jakiś większych powiązań. Awataria Tropicana to kolejna gra społecznościowa, gdzie musimy dbać zarówno o siebie jak i hodowane zwierzęta, budować swój wymarzony dom, czy spotykać się z tubylcami – o ile nie zauważyliście to przebywacie na bezludnej wyspie, ale czyżby ona była naprawdę bezludna?

Tropikania_S_06

No to jako rozbitkowie, zarówno my jak i nasi znajomi musimy jakoś przetrwać na tej wysepce, ale aby to uczynić trzeba ją dogłębnie poznać, każdy zakamarek. Wybierzemy się także do jaskiń, w których czekają na Nas ukryte skarby. W Tropicanie czekają na Nas liczne zadania, wiele pozytywnych emocji o co najważniejsze, dobra zabawa.

Gra zbudowana jest w oparciu o technologię flash i do jej odtwarzania potrzebujemy najnowszej wersji tej wtyczki. Nie przejmujcie się jeśli za pierwszym razem gra będzie ładowała się kilka minut. Widocznie twórcy nie pomyśleli o jej optymalizacji.

Komentarzy

 1. Odpowiedz

 2. nutka

  Odpowiedz

  • Jacek Jagusiak

 3. stella

  Odpowiedz

 4. kamil

  Odpowiedz

 5. Agata Świtała

  Odpowiedz

 6. Ania

  Odpowiedz

  • pheonix999

 7. Eliza

  Odpowiedz

  • pheonix999

 8. Eliza

  Odpowiedz

  • pheonix999

 9. Anetka

  Odpowiedz

  • pheonix999

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>