Kitchen Scramble

Wielbiciele jedzenia, typowych fast foodów wiedzą doskonale, że najlepsze żarcie pochodzi z obwoźnych barów. Takie mobilne kuchnie serwują nam różnego rodzaju smakołyki od grillowanych przekąsek do zwykłych burgerów. Kitchen Scramble do gra na Facebooku o zarządzaniu właśnie taką obwoźną kuchnią na czterech kółkach. Wydaje się, że mamy do czynienie z zupełnie nową wizją jeśli chodzi o prowadzenie wirtualnych restauracji, ale nie, podstawowy gameplay nie różni się od tego co mamy w ChefVille czy wielu innych popularnych aplikacji, gdzie gotujemy, serwujemy dania etc.

Naszym kierowcą i zarówno kucharzem w Kitchen Scramble jest Pepper Mills, młoda kobieta marząca tylko o tym, aby serwować jedzenie dla mas. Jej poprzedni biznes nie wypalił, gdyż jej najlepsza przyjaciółka Candace postawiła restauracji tuż obok niej oferując tym samym tańsze i szczerze mówiąc bardziej syfskie żarcie – ale dla ludzi liczyła się cena, tłuszcz itp., a nie zdrowie odżywianie promowane przez Pepper. Młoda kucharka już była na skraju bankructwa dopóki nie spotkała Szefa Kuchni Crispa, który doradził jej, aby przeniosła restauracje do ciężarówki. Pepper się zgodziła i od teraz podaje zdrowe jedzenie wprost ze swoich czterech kółek.

Kitchen Scramble kitchen scramble na facebooku 001 460x300

Sprawdź poradniki do gry:

Dzięki tej małej zmianie biznes ożył, a my wraz z Naszą kucharką zaczynamy podróże po przeróżnych miastach na całym świecie serwując dania takie jak Waffleton, Pittsburger czy Molassessippi. W każdym mieście jest kilka poziomów, a każdy z nich wiąże się z głodnymi (jak zwierz) kobietami i mężczyznami, a My musimy to jakość ogarnąć. Kitchen Scramble można porównać do uproszczonej wersji Diner Dash, nie ma tutaj stolików, które należy czyścić, a cała nasza praca opiera się na serwowaniu nowych posiłków.

Inne gry o gotowaniu:

To wcale nie sprawia, że gra staje się prostą, choć pierwsze minuty gry wskazują zupełnie na coś innego. Nasi pierwsi klienci chcą prostych posiłków jak gotowane ziemniaki czy jajecznicę. W miarę czasu odblokujemy więcej składników, przepisów itp. A mieszkając różne składniki nasze dania stają się coraz bardziej złożone. Przykładowo, gdy chcemy zrobić omlet musimy zmieszać jajka, cebulę i pomidorami, a później wrzucić to wszystko na rozgrzaną patelnię. Podobnie sprawa wygląda z hamburgerami, smażymy mięsko, aby później wsadzić je do świeżej bułki i dodać warzywa. Tak więc trzeba zachowywać niejednokrotnie pewną kolejność w czynnościach, a w miarę rozwoju gry jedno zadanie przeradza się w szereg mniejszych zadań przez co całość stworzenia posiłku staje się niewiarygodnie złożona.

Kitchen Scramble kitchen scramble na facebooku 002 407x300

Nasi klienci potrafią być bardzo niecierpliwi i im dłużej czekają na jedzenie tym są bardziej podirytowani. Za to jeśli podamy im posiłek szybko to zapłacą nam dobrze i zostawią spory napiwek. Jednakże, gdy nadchodzą nowi klienci mamy kilka sekund zanim zdecydują się co chcą jeść. A my poświęcić ten czas możemy na zgadywanie co warto przygotować wcześniej, wszystko da się wyczytać z ich wyglądu. Przykładowo taki kierowca ciężarówki lubi smażone żarcie, reporterzy wcinają sałatki, studenci frytki itd. Z drugiej strony jeśli nie odgadniemy co będą zamawiali to stracimy czas i składniki.

Kitchen Scramble kitchen scramble na facebooku 003 434x300

Podsumowując Kitchen Scramble jest to gra o zarządzaniu, na czas naszą obwoźną kuchnią i nie ma tutaj w mechanice gry niczego, czego byśmy nie poznali do tej pory. Ciagle musimy klikać myszką, oczywiście jak najszybciej w potrzebne składanki itd. Ale przy takim tempie rozgrywki nie pogramy długo bo skończy nam się energii, później pozostaje czekać, albo płacić za jej odnowienie. Więc granie w omawianą aplikację do pewnej chwili jest fajne, ale później przypomina ciągnące się gluty, które przyprawiają o niestrawność.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
kitchen scramble gra online, kitchen scramble, gra podobna do kitchen scramble, gry kitchen scramle, gra kitchen scramle, gra za darmo kitchen scramble, scramble gra, gry podobne do kitchen scrAMBLE, gry podobne do kitchen scramble z facebooka, jak zdobyc pieniadze w kitchen scramble by nie zaprasza znajomych
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Kitchen Scramble
Ocena redakcji
5 Kitchen Scramble 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Kitchen Scramble 1star Kitchen Scramble 1starKitchen Scramble 1star

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>