Royal Story

Royal Story jest nową grą na Facebooku ze stajni studia Fin+ (Family Farm). W grze Royal Story wcielamy się w rolę w następcę trony pewnego królestwa. Musimy odbudować królestwo, które zostało zbezczeszczone przez złego czarnoksiężnika. Osiąga to przez konwencjonalny system hodowli zwierząt i roślin, a także poprzez budowanie różnego rodzaju struktur. Na początku zajmiemy się sadzeniem i zbieraniem różnych upraw po czym zostaniemy wprowadzeni powoli w hodowlę zwierząt, a one wyprodukują nam w zamian takie półprodukty jak mleko czy jajka. Zebrane plony jak i wszystko co dadzą nam zwierzęta gospodarcze łączone są w specjalnych maszynach produkcyjnych dając nam już gotowy produkt, który może zostać sprzedany, albo używany do wykonywania zadań lub projektów budowlanych.

nasze królestwo

Recenzja gry Royal Story

W trakcie całej zabawy rozwiązujemy liczne zadania, będziemy mogli rozszerzać nasze terytoria o okoliczne ziemie. Odblokujemy także nowe postacie, aby przebrnąć coraz dalej – w głąb całej historii. Odblokowanie nowych terenów wymaga od nas nie lada wysiłku wliczając w to określony poziom naszej postaci jaki musi zostać wcześniej zdobyty. Niekiedy wymaga się od gracza, aby w tym czasie posiadał pewną ilość produktów i całkiem sporo kasy w swojej kieszeni. To sprawia, że gra Royal Story rozszerza się do potężnego kombajnu łączącego w sobie funkcje, które same w sobie tworzą łańcuch wielu zależności, więc bez kombinowania i posiadania głowy na karku nie da się osiągnąć tutaj sukcesu.

nasz zasobnik

W grze wydawca zarabia na sprzedaży waluty premium jaką są rubiny, za które możemy zakupić wiele różnorakich przedmiotów, którymi dostosujemy nasze awatary, a także takie które przyśpieszą wzrost naszych roślin. Rubinów możemy użyć również do pominięcia celów wymaganych do zakończenia questów, a także do wypełnienia naszego konta energią.

Funkcje społecznościowe w grze Royal Story to w sumie nic innowacyjnego. Standard w takich grach to możliwość odwiedzania naszych znajomych i pomagania w ich królestwach w codziennych czynnościach. Jest tutaj również to czego nie lubimy, czyli na siłę gra stara się publikować na naszych tablicach informacje o naszych osiągnięciach i każdym zdobytym poziomie. Pomaganie znajomym zostaje nam nagrodzone sercami, specjalną walutą społecznościową, za którą możemy kupić nowe przedmioty nieco urozmaicające całą zabawę.

sklep gry

W centrum aplikacji na Facebooku możemy przeczytać, że gra Royal Story oferuje nam jako pierwsza prawdziwą, przygodową rozgrywkę, ale to nie jest prawdą, w sumie kompletną bzdurą. Owa aplikacja nie ma nic wspólnego z przygodami, a nawet historia opowiadana w tle jest nudna, niespójna i co najmniej śmieszna. To co dostajemy dzięki niej to rozgrywka znana z gier Zyngi jak choćby CastleVille i kilka innych zmieszanych gier farmerskich. Jednym słowem nie mamy tutaj nic co mogłoby nas zaskoczyć, mile zaskoczyć. Nie przewiduje jej spektakularnego sukcesu wśród o wiele lepszej konkurencji.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
royal story, gry sklep, royal story gra po polsku, gra royal story za darmo, gry farma royal story, gry royel story, royal story gra jak zaistalowac ja na androidzie, royal story na telefon, super royal story na telefon

Autor Jacek Jagusiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Przepisz kod zabezpieczający - [Wielkość znaków ma znaczenie]

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>