click www.museodelnovecento.org, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html#aricept, http://www.museodelnovecento.org#buy-online, click www.museodelnovecento.org

Fishao

Gra Fishao, znana również jako Fish Always Online to produkcja z elementami MMO jak i RPG, gdzie gracze mogą nawiązywać przyjaźnie, iść połowić ryby, dołączyć do turniejów online rywalizując przy tym z graczami na całym świecie. Jednym słowem jest to kolejna, wielka platforma społecznościowa – coś jak znany, dobry Smeet. Po zalogowaniu się do gry możemy stworzyć naszego awatara, ale najpierw musimy wybrać mu płeć, kolor skóry, włosy i ubrania, jeśli się z tym uporami to będziemy gotowi zacząć zabawę.

Po stworzeniu postaci w grze Fishao ujrzymy mapę świata, gdzie możemy wybrać nasze pierwsze miejsce na łowienie ryb. Wybieramy i już możemy złapać naszą pierwszą rybę. Tutorial w grze startuje automatycznie i pomoże nam przebrnąć przez pierwsze kroki zabawy. Podobnie jak w grze Na Ryby możemy łowić w przeróżnych miejscach, a w każdym z nich znajdziemy zupełnie inne ryby do schwytania, ale oczywiście musimy używać odpowiedniego sprzętu do tego. Po złapaniu ryby otrzymujemy doświadczenie, dzięki któremu wzrasta nasz poziom. Przy pewnym poziomie otrzymamy nawet możliwość złapania rekina! Zresztą przekonacie się o tym sami. Nie ma tutaj ograniczeń na ilość przebytych poziomów, gramy w nieskończoność.

fishao lowienie

Możemy również przemierzać całe krainy jakie znajdziemy w grze Fishao, łowić w nich, zdobywać tam przyjaciół i czatować z wieloma ludźmi, wędkarzami, a nawet z wędkarkami (o ile jest taka nazwa). Z nimi również możesz rywalizować w liczbę złapanych sztuk, wielkości ryby, a na każdym z terenów jest oddzielny ranking. Znajdziemy tutaj ponad 151 gatunków ryb, oczywiście rozłożone są optymalnie po wszystkich dostępnych terenach.

Tak jak pisałem wcześniej, nazwę Fishao można rozwinąć jako Fish Always Online (Łów Bez przerwy) i to jest główny cel tej gry, nie ma ukrytego dna, konkretnych celów, mamy łowić ryby i tyle! Choć dla pojedynczego gracza ważnym celem może być wygranie jednego z turniejów, albo uzyskanie jak najwyższego poziomu, odblokowanie nowych stref czy też przedmiotów, a także złowienie wiele rzadkich gatunków ryb – dużych ryb!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>