seroquel buy non prescription, price of trimox no prescription, vermox online uk, order citalopram online sales, buy amoxicillin purchase, www.socialsolutions.com, cost of bactrim online

MeowTalk

Gra Meow Talk na NK jest to nowa społecznościowa gra dla dzieci i to naprawdę tym razem twórcy postawili bardzo duży nacisk na społeczność graczy, na komunikację i wzajemne oddziaływanie. Każda postać w grze reprezentowana jest przez swój awatar, który tworzymy na początku, a będzie to prosta forma milusińskiego kotka, którymi zajmiemy się i którym przemierzymy cały bajkowy świat gry MeowTalk. Za pomocą specjalnych kul umiejętności możemy otwierać skrzynie pełne skarbów lub przekształcać je do innych funkcji.Na początku spróbujemy ją otworzyć za pomocą bomby. Przekonamy się w ten sposób, że jest pełna ciekawych i użytecznych przedmiotów, które w grze są bardzo przydatne.

MeowTalk Miasteczko

Gra społecznościowa dla dzieci

W grze MeowTalk możemy również podróżować w dowolne miejsce w tej pięknej krainie. Wystarczy użyć podglądu mapy i tak będziemy mieli mini kompas, który przeniesie nas w rejon jaki nas najbardziej interesuje, ale na początku zabawy powinniśmy odwiedzić część handlową. A pierwszym sklepem jaki ujrzymy będzie ten z ubraniami, gdzie możemy udekorować swojego awatara i pochwalić się naszymi pomysłami przed znajomymi. Oczywiście za każdym razem możemy przymierzać dowolne elementy z ubrań, aby zobaczyć w jakiej kreacji nasz pupil wygląda idealnie. Dopiero po wybraniu już pełnego asortymentu możemy zakupić wszystko, albo po prostu zrezygnować. Wszystko co kupiliśmy możemy w każdej chwili podejrzeć w spisie zakupionych przedmiotów. Jeśli po pewnym czasie zdecydujemy, że czegoś już nam nie potrzeba do możemy sprzedać dany przedmiot używając edycji, albo przekazać go dla biednych ludzi.

MeowTalk Farma

Gra Meow Talk oczywiście w pełni wspiera społecznościową zabawę, tak więc do grona naszych znajomych możemy zapraszać dowolne osoby, ale póki nie potwierdzą chęci zostania naszymi przyjaciółmi w grze to nie pojawią się naszym wirtualnym świecie. Wszyscy Ci, którzy potwierdzili znajdują się na naszej liście znajomych, dzięki temu mamy ich zawsze pod ręką i w każdej chwili można się z nimi komunikować.

Jednak co to za świat, w którym nie mamy gdzie mieszkać, ale to nie tyczy się to gry na Naszej Klasie MeowTalk, gdyż dostaniemy tutaj własny dom, który możemy dekorować i tak samo jak naszym awatarem chwalić się przed znajomymi z NK. W każdej chwili możemy kupić przedmioty do dekoracji, które będą przechowywane w magazynie. Każdy zakupiony mebel czy inny element może być postawiony w dowolnym miejscu w naszym domu i tak samo szybko usunięty jeśli nam się już znudzi.

MeowTalk Dom

Następną funkcją gry Meow Talk jaką poznajemy to część farmerska. Tutaj nie znajdziemy nic czego byśmy nie znali z innych gier farmerskich. Choć powiem Wam, że nazwy roślin bywają nieco komiczne. Rośliny dobrze posadzone wymagają wiele czasu, aby dojrzeć. Możemy użyć różdżki, aby przyśpieszyć cały proces. Jednak po każdym zebraniu upraw nasze pole usycha i trzeba je ratować za pomocą WaterMoona.

Ale to tylko mała kropla w licznych funkcjach jakie tutaj znajdziemy. W tym miasteczku życie płynie bardzo szybko i równie dobrze możemy udać się do ratusza po zwrot podatku, ale jeśli już i to nam się znudzi to warto zostać na placu głównym i porozmawiać z innymi użytkownikami. Wszystko to jest możliwe dzięki zintegrowanemu czatowi w MeowTalk, gdzie jeśli coś napiszemy pojawi nam się nad głową w chmurce co dzieciom niewątpliwie bardzo ułatwi komunikację. Jednak, aby jeszcze bardziej urozmaicić nam nawet rozmowę to dodano nowe emotikony, którymi w prosty sposób wyrazimy Nasze emocje, bez zbędnych słów. Emocje można również wyrażać przez odpowiednio dobrane ruchy, a mamy tutaj kilka ciekawych ruchów do wyboru, warto przetestować. Dla tych co chcą poznać swoją przyszłość polecam wejść do sklepu z magią i postawić sobie tarota. Oczywiście poza tym placem są również inne miasta, ale będziemy je mogli odwiedzić dopiero po pewnym etapie naszego rozwoju.

MeowTalk Magia

Gra na NK Meow Talk jest czymś co trzeba zobaczyć na własne oczy, ale jest ona przeznaczona głównie dla dzieci, choć nie koniecznie, dziewczyny będą miały także mnóstwo fantastycznej zabawie w tym świecie słodkich, uroczych koteczków.   

Komentarzy

 1. Wiktor

  Odpowiedz

  • pheonix999

  • Wiktor

  • Wiktor

 2. Sara Jęsiek

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>