Solitaire Blitz

Kiedyś krab Sebastian z popularnej bajki Disney'a powiedział, że wszystko jest o wiele lepsze jeśli znajduje się pod wodą. Ale co jeśli umieścić tam karcianą grę Solitaire (pasjans)? Solitaire Blitz właśnie jest taką grą, osadzoną w podwodnym świecie, ale z zachowaniem klasycznych zasad. Jednak gra należy do popularnego w tych fachu studia PopCap, którego gry zawsze liczą się „czasem”. Układamy karty w porządku rosnącym albo malejącym w określonych kolumnach. W odróżnieniu od klasycznego pasjansu kolor kar nie robi tutaj żadnej różnicy. Musimy zatroszczyć się wyłącznie o sortowanie i to w jak największym tempie jak to tylko możliwe bo mamy na jedną rundę tylko jedną minutę, 60 sekund.

Solitaire Blitz solitaire blitz 001

Oczywiście gra Solitaire Blitz umożliwia nam dokupienie maksymalnie trzech power-up'ów, które pomogą Wam uzyskać o wiele bardziej niesamowity wynik wyróżniający nas spośród innych znajomych. W trakcie gry zarabiamy kawałki srebra poprzez uzyskiwanie wysokich wyników w każdej rundzie, a także dodatkowo za odsłonięcie każdej kolumny kart, pod którymi kryją się skarby, a to właśnie je możemy sprzedać i zarobić jeszcze dodatkowe srebro. Srebro może być użyte do przedłużenia czasu gry, powiększania zdobywanych punktów i do zakupu innych drobiazgów. Jednak nasza potrzeba zakupu wspomagaczy będzie rosła wraz z kolejnymi poziomami, ale nie wyrobimy z zarabianiem srebra, więc czy mamy jakie wyjście? Oczywiście, wydać realną kasę na zakupienie waluty premium.

Solitaire Blitz solitaire blitz 002

Nie zawsze jednak gra Solitaire Blitz jest identyczna i w niektórych rundach spotkamy się z różnymi urozmaiceniami. Raz mamy tylko jedno miejsce, gdzie dopasowujemy karty, a czasami trafia się sytuacja, że miejsca docelowe zwiększają się z jednego do dwóch, a czasami nawet więcej. Na dolnej części ekranu mamy kilka kupek z kartami, po każdą z nich kryją się dodatkowe bonusy, ale najpierw musimy zużyć z niej wszystkie karty. Wyżej widzimy początkowo dwa miejsca. Jednak kupka to miejsce z kartami, do których dopasowujemy kolejne karty, w kolejności rosnącej i malejącej. Tuż obok leży talia z ukrytymi kartami, której używamy, gdy żadnej z niżej położonych kart nie da się dopasować.

Jak widzicie nie ma za bardzo co tutaj opisywać, aplikacja Solitaire Blitz jest niezwykle prosta i jakże wspaniale komponuje się tutaj podmorski styl z tą szybką rozgrywką. Kojące dźwięki podmorskiego środowiska wpływają pozytywnie na gracza, pozwala nam się skupić. Grafika jest średnia, ale w sumie najważniejsze są tutaj karty, to je musimy widzieć na pierwszym planie i nic nie może odwracać nam naszej uwagi. Jeśli ktoś woli troszkę innych styl rozgrywki to polecam Pyramid Solitaire Saga.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
darmowa gra solitaire blitz, Pasjans Gra


Kqarzy

  1. Pasjans

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Przepisz kod zabezpieczający - [Wielkość znaków ma znaczenie]

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>