www.socialsolutions.com, seroquel buy non prescription, cost of seroquel online, www.socialsolutions.com, www.socialsolutions.com, generic sulfamethoxazole/trimethoprim no prescription australia, www.socialsolutions.com

Solitaire Blitz

Kiedyś krab Sebastian z popularnej bajki Disney'a powiedział, że wszystko jest o wiele lepsze jeśli znajduje się pod wodą. Ale co jeśli umieścić tam karcianą grę Solitaire (pasjans)? Solitaire Blitz właśnie jest taką grą, osadzoną w podwodnym świecie, ale z zachowaniem klasycznych zasad. Jednak gra należy do popularnego w tych fachu studia PopCap, którego gry zawsze liczą się „czasem”. Układamy karty w porządku rosnącym albo malejącym w określonych kolumnach. W odróżnieniu od klasycznego pasjansu kolor kar nie robi tutaj żadnej różnicy. Musimy zatroszczyć się wyłącznie o sortowanie i to w jak największym tempie jak to tylko możliwe bo mamy na jedną rundę tylko jedną minutę, 60 sekund.

solitaire blitz 001

Oczywiście gra Solitaire Blitz umożliwia nam dokupienie maksymalnie trzech power-up'ów, które pomogą Wam uzyskać o wiele bardziej niesamowity wynik wyróżniający nas spośród innych znajomych. W trakcie gry zarabiamy kawałki srebra poprzez uzyskiwanie wysokich wyników w każdej rundzie, a także dodatkowo za odsłonięcie każdej kolumny kart, pod którymi kryją się skarby, a to właśnie je możemy sprzedać i zarobić jeszcze dodatkowe srebro. Srebro może być użyte do przedłużenia czasu gry, powiększania zdobywanych punktów i do zakupu innych drobiazgów. Jednak nasza potrzeba zakupu wspomagaczy będzie rosła wraz z kolejnymi poziomami, ale nie wyrobimy z zarabianiem srebra, więc czy mamy jakie wyjście? Oczywiście, wydać realną kasę na zakupienie waluty premium.

solitaire blitz 002

Nie zawsze jednak gra Solitaire Blitz jest identyczna i w niektórych rundach spotkamy się z różnymi urozmaiceniami. Raz mamy tylko jedno miejsce, gdzie dopasowujemy karty, a czasami trafia się sytuacja, że miejsca docelowe zwiększają się z jednego do dwóch, a czasami nawet więcej. Na dolnej części ekranu mamy kilka kupek z kartami, po każdą z nich kryją się dodatkowe bonusy, ale najpierw musimy zużyć z niej wszystkie karty. Wyżej widzimy początkowo dwa miejsca. Jednak kupka to miejsce z kartami, do których dopasowujemy kolejne karty, w kolejności rosnącej i malejącej. Tuż obok leży talia z ukrytymi kartami, której używamy, gdy żadnej z niżej położonych kart nie da się dopasować.

Jak widzicie nie ma za bardzo co tutaj opisywać, aplikacja Solitaire Blitz jest niezwykle prosta i jakże wspaniale komponuje się tutaj podmorski styl z tą szybką rozgrywką. Kojące dźwięki podmorskiego środowiska wpływają pozytywnie na gracza, pozwala nam się skupić. Grafika jest średnia, ale w sumie najważniejsze są tutaj karty, to je musimy widzieć na pierwszym planie i nic nie może odwracać nam naszej uwagi. Jeśli ktoś woli troszkę innych styl rozgrywki to polecam Pyramid Solitaire Saga.

Kqarzy

  1. Pasjans

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>