cost of seroquel online, sale of generic trimox , trimox online uk

300 Heroes: Postacie z Disney’a i mangi w jednym!

Kilka dni temu grałem w wersji Alpha w nową chińską grę MOBA, gdzie spotkałem takie postacie z mangi jak Luffy, Usopp, Ultraman, Saber, a nawet natrafiłem na postacie rodem z bajek Disney'a: Wall-E i Shrek – tymi bohaterami można było grać. Ciekawie brzmi nie? Gra na obecną chwile nosi nazwę 300 Heroes i w obecnej fazie Alpha można zagrać tylko dwie godziny dziennie. W grze póki co jedynym trybem walki jest 10 vs 10, a rozgrywka wygląda podobnie jak w League of Legends i Dota 2. Dodatkowo znajdziecie tutaj dwa unikalne tryby zabawy takie jak: Eternal Arena i specjalny EternalBattlefield. W Eternal Battlefield nie znajdziecie żadnych handlarzy sprzętem i wszystkie przedmioty muszą być wcześniej zakupione w sklepie gry, nawet potki. Gracze mogą w każdej chwili wejść i wyjść z tryby Eternal Battlefield.

Gra jest darmowa, a szeroki wachlarz wyboru postaci sprawia, że produkcja jest jedną z najbardziej interesujących w ostatnich miesiącach jakie spotkałem, mimo jej krzaczkowatej wersji.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>