Radosne Pupile

Na Naszej Klasie dziś pojawiła się nowa gra przeglądarkowa Radosne Pupile, gdzie zajmiemy się przesłodkimi zwierzakami. Jeśli zawsze chcieliście mieć kotka, pieska, albo innego zwierzaczka, ale z jakiś bliżej nieokreślonych powodów nie mogliście sobie na niego pozwolić to zawsze pozostaje Wam wirtualna hodowla jak w przypadku gry Radosne Pupile. Na początku zabawy musimy wybrać zarówno samiczkę jak i samca (koty), do wyboru oddano nam kilka rodzai, ale głównie różniących się tylko graficznie bo nie znalazłem jakiś innych, funkcjonalnych różnic.

Radosne Pupile radosne pupile 001

Na początkowym ekranie gry widzimy dwie miski, zarówno dla kota jak i dla psa, ale na starcie użyjemy tylko tej kociej bo na razie takie mamy tylko zwierzaki. Musimy użyć puszki z tuńczykiem, aby nasypać tam odpowiedniej karmy, a wszystko po to, aby nasi pupile nie chodziły głodne. Obok misek stoi kuweta, gdzie potrzeby fizjologiczne naszych zwierzaków będą załątwiane, ale także my nie możemy pozwolić, aby ona zbyt długo stała zanieczyszczona, więc od czasu do czasu weźmiemy się za brudną robotę. Poniekąd znajdziemy w grze Radosne Pupile elementy aplikacji farmerskich, bo można postawić kwiatek, który będzie nam rósł co określony czas i za jego ścięcia otrzymamy należne nam profity. Ostatnim elementem na początkowym ekranie jest świnka skarbonka, gdzie każdego dnia wystawać będzie moneta, a po kliknięciu na nią przeniesiemy się do mini gry rodem ze świata jednorękich bandytów. Za darmo zakręcimy tylko raz, ale przy odrobinie szczęścia zyskamy cenne nagrody.

Jednak w grze Radosne Pupile najważniejsi są dla Nas tytułowi bohaterowie, czyli zwierzaki. Klikając na jednego z nich otwiera nam się dodatkowe menu, gdzie widzimy poziom głodu, zadowolenie, płeć i poziom tresury. Troszkę niżej znajdują się już przyciski funkcyjne za pomocą których możemy sprzedać zwierzaka, przenieść go do innego pokoju, zmienić mu imię, możemy zadbać o jego higienę, ale również można go zamienić/sprzedać na targu zwierzęcym. Nasze zwierzaki możemy również rozmnażać, ale wtedy w naszej kolekcji musi istnieć zarówno samiec jak i samica. Za walutę premium (tzw. łapki) możemy zakupić w sklepie gry różnego rodzaju ubranka dla naszych milusińskich i w ten sposób wyróżnić ich spośród pozostałych. Dodatkowo jeśli zdobędziemy już pewną ilość punktów tresury to możemy odblokować możliwość nauczenia zwierzaka różnych sztuczek, a najlepiej trenować go za wykorzystaniem zabawek.

Radosne Pupile radosne pupile 002

Do najważniejszych wskaźników wpływających na przebieg rozrywki w grze Radosne Pupile należą między innymi dwa rodzaje walut, zarówno mowa tutaj o walucie regularnej jaką są monety jak i o walucie premium jaką są łapki. To raczej normalne, że cenniejsze zwierzęta jak i przedmioty czy tudzież ozdoby będą nam oferowany tylko za walutę premium, ale wydawca przecież musi mieć za co utrzymywać swoją aplikację i pracowników. Choć osobiście nie znam osoby, która wydawałaby prawdziwe pieniądze na tego typu grach .

Jednak nie musimy się tutaj ograniczać do jednego pokoju, bo jak wskazuje znacznik na górnej części ekranu każde pomieszczeń mieści określoną ilość zwierząt, początkowy pokój pomieści ich cztery sztuki, z tym, że dwójkę już zakupiliśmy i szybko dorobimy się małego kociaka, ale i tak pozostaje on w koszyku póki nie dorośnie, wskaźnik wzrostu pokazuje, że potrwa to około 3 dni. Możemy dokupić kolejne pokoje do naszego domostwa, ale to będzie od nas wymagało określonego poziomu i niekiedy sporej ilości monet, ale jest możliwość ich wcześniejszego odblokowania i chyba nawet domyślacie się jak można to zrobić? Dokładnie, za pomocą waluty premium. Jednak nie samymi pokojami człowiek żyje, a zwierzaki mamy różne więc można zawsze zakupić całkiem inny dom, a do wyboru będą zarówno te wodne jak i arktyczne, a nawet typowo wakacyjne nieruchomości.

Radosne Pupile radosne pupile 003

Więcej o grze na nk Radosne Pupile nie ma co pisać, wszystkie schematy są bardzo podobne jak choćby do tych znanych nam dobrze z gry Pet Party. Jednym słowem musimy tutaj dbać o nasze zwierzaki, tak jakby to były te prawdziwe, czyli zarówno bawić się z nimi, karmić je, kupować różnego rodzaju zabawki – czyli rozrywka i odpowiedzialność – oba te czynniki sprawią, że Twój dom będzie tętnił życie i wypełni się czworonożnymi milusińskimi. Z drugiej strony coraz rzadziej wypuszczane są gry o hodowli zwierzaków, może ich trend przeminął tak samo jak to się dzieje z typowymi farmerskimi aplikacjami.

[Zmiana 20 października 2013 roku] Gra Radosne Pupile na Naszej Klasie została oficjalnie zamknięta, ale to nie koniec zabawy, gdyż na Facebooku znajdziecie ten sam tytuł (tę samą grę) pod nazwą Happy Pets. Niestety tym razem po angielsku i nie da się przenieść tego co osiągnęliśmy w wersji polskiej na NK.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
radosne pupile, gry radosne pupile, gra radosne pupile, radosne pupile gra, gry na nk radosne pupile, radosne pupile online, gry radosne, gry radozne pupile, kupic grę radosne pupile, pupile kotki gra
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Radosne Pupile
Ocena redakcji
5 Radosne Pupile 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Radosne Pupile 1star Radosne Pupile 1starRadosne Pupile 1star

 • natalia

  nie moge zagrać bo ją usuneli :( gdzie moge ją znaleść tylko nie na nk bo tam jej nie ma :((((((

  • Jacek Jagusiak

   Gra dostępna jest na Facebooku pod nazwą Happy Pets.

  • gosia@orlik.pl

   Na Facebooku nazywa się ,,Happy Pets ” ;)

 • Ola

  Jak w to zagrać? Próbuję w to zagrać ale nie mogę włączyć gry co mam zrobić?

  • pheonix999

   Polecam sprawdzić Happy Pets na Facebooku, taka sama gra;)

 • Nikola

  Bardzo fajna gra polecam mam już 45 poziom karmie swoje pupile co dzień bawię się z sąsiadów zwierzakami czyszczę im kuwety sama mam mnóstwo psów kotów papug dinozaura konie kurczaka wydry. Sama bardzo kocham psy i konie a w żłobku mam już 5 koszy.Codziennie rano klikam świnkę skarbonkę i mam dużo pieniędzy na podstawowe rzeczy czyli karmę,obrożę,miskę,kuwety i meble dla pupili w sklepie znajdziesz również wystrój taki jak ściany, podłogi, meble. Do każdego pokoju dołączona jest kukurydza radzę jej nie sprzedawać jak widzicie kolbę kukurydzy kliknijcie na nią daje wam wtedy monety. W ofercie sklepowej znajdziecie bardzo dużo różnych i ciekawych propozycji.Polecam tę grę.

 • natalia

  nie moge grac w radosne pupile bo obraz ktury jest na radosnych pupilach jak sie wlANCA TA GRA TO NIE WIEM NIE M go i nic nie wiem