http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html#clonidine, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, http://www.museodelnovecento.org#buy-online, http://www.museodelnovecento.org#donepezil, click www.museodelnovecento.org

Pet Rescue Saga – ratuj zwierzęta na Facebooku i Androidzie

Pet Rescue Saga jest najnowszą grą ze stajni studia King.com, która została niedawno opublikowana na portalu facebook, to samo studio oferuje nam takie produkcje jak Hoop de Loop Saga, Bubble Witch Saga, Candy Crush Saga i Pyramid Solitaire Saga. Jak jego poprzednicy Pet Rescue Saga używa podobnych mechanik, a także dodaje coś nowego sprawiając wrażenie pewnej świeżości aplikacji. Oczywiście tak czy inaczej jest to kolejna gra typu puzzle match 3. Na każdym poziomie gracze dostają planszę z siatką kolorowych diamentów, którą musimy oczyścić w bardzo prosty sposób, wystarczy klikać na grupy dwóch, albo i więcej takich samych elementów położonych obok siebie. Jest to jedna z innowacji jaką prezentuje owa gra, gdzie nie musi być minimalnie trzech elementów, wystarczą dwa. Inną rzeczą dość ciekawą jest budowanie w trakcie gry specjalnej rakiety wtedy, gdy usuwamy potężne grupy elementów jednocześnie, przy pełnym naładowaniu rakiety możemy nią usunąć dowolną kolumnę na planszy.

Pet Rescue Saga 001

W grze na przeglądarkę Pet Rescue Saga będziemy rozgrywać poziom za poziomem, które będę reprezentowane za pomocą mapy z kolejnymi krokami. Mimo niewielkich różnic i tutaj znajdziecie wiele znanych dobrze elementów z gier King.com, bo w każdej z rund musimy spełnić określone zasady, w niektórych musimy usunąć pewien procent bloków, aby zaliczyć. W innych etapach musimy uratować zwierzaki, które zostały uwięzione na stercie elementów i naszym zadaniem jest tak usuwać kolumny, aby zwierzaki znalazły się na samym dole. Kiedy już uda nam się osiągnąć dany cel zostajemy nagrodzeni bonusami w zależności od tego jak bardzo oczyściliśmy daną planszę, co oznacza tyle, że jeśli zrobimy to w 100% to otrzymamy zawsze maksymalną ilość dostępnych na danym etapie nagród. Jak w wielu podobnych grach wyznacznikami są tutaj gwiazdki, maksymalnie jest ich 3. Jednak w tym całym bałaganie kryje się również rywalizacja bo na tablicy zwycięzców możemy zobaczyć jak poszło naszym znajomym i mamy szansę na poprawienie naszego wyniku, aby zawsze być tym najlepszym.

Pet Rescue Saga 002

Gdy już nieco oswoimy się z grą Pet Rescue Saga to w dalszych etapach dostępne będą różnego rodzaju boosty, które naprawdę potrafią sprawić, że dana runda będzie przysłowiowym pryszczem. Przedstawiane nam będą pojedyńczo i na początek dla testów otrzymamy je za darmo, aby nas pokusić no i zademonstrować swoje działania, bo później możemy je również zakupić, za realną kasę. Taki system jest jednym ze sposobów zarobkowania na aplikacji. Innym, jak dla mnie zawsze upierdliwym systemem, jest system żyć. Mamy ich pięć maksymalnie i zużywamy jedno za każdym razem jak chcemy zagrać, a kiedy się skończą to możemy je uzupełnić natychmiast oczywiście płacąc prawdziwą kasę.

Pet Rescue Saga może i nie posiada mega oryginalnych systemów, ale jak większość gier od King.com jest wspaniale zaprezentowana, grywalna i bardzo przyjazna dla graczy. Są opcje za które trzeba płacić, ale jest to opcjonalna kwestia i nic tu nie wymusza na nas zakupu rzeczy premium na siłę, więc spokojnie możemy w pełni cieszyć się darmową rozrywką.

Poza tym wszystkim na pewno znajdziecie tutaj wiele elementów społecznościowych jak tablica wyników, która wyzwala w nas chęć rywalizacji ze znajomymi, ale również możemy dzielić się naszymi osiągnięciami z innymi użytkownikami faceboka za pomocą naszej tablicy. Tak czy inaczej gra Pet Rescue Saga jest wspaniałą aplikacją, która sprawia, że na nowo odżywa znana mechanika match-3, co sprawia, że na dłuższą metę przewiduje jej niebywały sukces.

Komentarzy

 1. Asia

  Odpowiedz

 2. majusza

  Odpowiedz

 3. ula

  Odpowiedz

  • Mariusz Kowalski

 4. natalia

  Odpowiedz

 5. Paula

  Odpowiedz

 6. dotka

  Odpowiedz

 7. Mateusz

  Odpowiedz

 8. halina

  Odpowiedz

 9. Magda

  Odpowiedz

 10. Ania

  Odpowiedz

 11. aneczka

  Odpowiedz

 12. kasia

  Odpowiedz

 13. Anonim

  Odpowiedz

 14. hipis

  Odpowiedz

 15. weronika

  Odpowiedz

 16. ewelina

  Odpowiedz

 17. ja

  Odpowiedz

  • aga

  • ula

  • maja

 18. wieśka

  Odpowiedz

 19. ula-an

  Odpowiedz

 20. Agnieszka

  Odpowiedz

 21. xxx

  Odpowiedz

  • Ona89

  • ula

 22. an

  Odpowiedz

 23. iva

  Odpowiedz

 24. Aga

  Odpowiedz

 25. ...

  Odpowiedz

  • agatka

  • janka

  • janka

  • bozena

  • Anonim

 26. rudy

  Odpowiedz

 27. agatka

  Odpowiedz

 28. Anonim

  Odpowiedz

 29. Marta

  Odpowiedz

  • Anonim

  • Agnieszka

  • Anonim

  • klamka

  • ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>